Ardox Bariyer yılın kollu bariyer fırsatı ile sizlerin karşısında. Eko model üzerinde yapmış olduğumuz fırsat ile fiyat-performans ürünü olan kollu bariyeri sizlerin tercihine sunuyoruz. Paket içeriğinde 2 adet kumanda ve takım halinde fotosel seti bulunmaktadır. Kampanyamız stoklarla sınırlıdır.

Teslimat Hakkında

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Kollu bariyer ve otopark bariyeri üzerine üretmiş olduğumuz endüstriyel, hızlı ve yerli bariyerimiz ile araçlarınızı ve güvenliğinizi kontrol altında tutun. Otopark bariyerleri, sitenize giren arabalara güvenli erişim sağlar. Otomatik bir bariyer kurmak, konut ve ticari alanlar için mükemmeldir çünkü arabaların sitenize güvenli ve verimli bir şekilde girip çıkmasını sağlar. Bir elektrik bariyeri, normal bir bariyerden daha kontrollü bir giriş sağlar. Kurulumu kolaydır ve bir dizi ek faydaya sahiptir.

Ardox Bariyer

Kollu bariyer veya çubuk bariyer sistemleri üzerine Türkiye'de üretilen en şık ve kullanımı en kolay stabil çalışan kollu bariyeri bünyemizde bulunduruyoruz. Malzeme kalitesi olarak en iyisini üretmenin gururuyla işlerimizi en kısa sürede tamamlama vizyonuyla çalışıyoruz. İşte yerli, hızlı ve endüstriyel bariyer Ardox Kollu Bariyer.

Bariyer fiyatları kullanılacak olan bariyerin kol boyuna göre değişmektedir. 2 metre, 3 metre, 4 metre, 5 metre, 6 metre gibi kol boyu mevcuttur. Fiyaları Eko bariyer ve Pro bariyer olarak ikiye ayrılmaktadır. 4000’den başlayan kollu bariyer birim fiyatlarıyla istediğiniz model ve çeşide göre fiyatı değişkenlik göstermektedir.

Kasa Ebatları255 x 325 x1020 mm (WxLxH)
MalzemeBariyer kasası: 1,5 mm toz boyalı çelik (standart)
Motor0,75 KW
Hız KontrolPLC Kontrol ünitesi ile çalışma ; hız kontrol parametre ayarlama
SertifikalarISO 9001:2008 – CE – TSE – HYB
Kumanda Sayısı1 Kumanda
Güç Girişi220 V AC Tek Fazlı
Çalışma Frekansı%100 görev döngüsü ile desteklenen 6000+ ardışık hareket
Hareket KontrolüSmooth control down to zero speed with Omron MX2 Inverter
Manuel ModManuel boşa alınabilme özelliği
Pozisyon KontrolFiziksel konum ayarlamalı endüktif sensör aşağı ve yukarı pozisyonlar için, pozisyon ayarı
Otomatik KapanmaOtomatik kapanma özelliği ve süre ile ayarlanabilme özelliği
Kırılan Kol (Opsiyonel)Araç tarafından çarpma olması halinde, kol kendi montaj noktasından otomatik olarak serbest kalır.
KurulumÜcretsiz Kurulum
Garanti Süresi2 Yıl Ücretsiz
Parça Garantisi10 Yıl Parça Tedarik Garantisi
Opsiyonel AksesuarlarButon Kontrol Ünitesi, Loop Dedektör, Flaşör, Uzaktan Kumanda, Trafik Lambası
Ortam Nemi100% veya daha az(Yoğunlaşma olmadan)
Ortam Sıcaklığı-25 C / +70 C
Çalışma SayısıGünde 10.000+ araç geçişi için uygun çalışma performansı

Kumandalarımız her paketin içerisinden çıkmaktadır. Ekstra olarak istenildiği takdirde adet fiyatı 49’TL den başlamaktadır. Toplu alımlarda indirim sağlanmaktadır. Stok durumunu ve bariyerinizin modelini temsilcilerimize belirtmenizde fayda vardır.

Elektrik gittiği durumlarda sıkça karşılaşılan durumların başında bariyerin çalışma mekanizmasının durması gelmektedir. Bu gibi durumlarda bariyerin modeline göre kasanın içerisinde bulunan manuele alma direksiyonu olacaktır. Veya yuvarlak döndürme vanası olacaktır. Modele göre değişkenlik göstermektedir. Teknik destekteki arkadaşlar sizlere yardımcı olacaktır.

Ağır hizmet tipi alüminyum yapısı, onu dış mekan kullanımı için ideal hale getirir ve ıslak koşullarda bile iç parçalar için geniş koruma sağlar. Elektrik kesintisi durumunda bile, bu otopark bariyer sistemleri, sürekli erişime izin vermek için manuel olarak geçersiz kılınabilir. Bununla birlikte, tamamen manuel olarak kontrol edilen bariyerlerin aksine, bu otopark bariyerleri, bunları dik veya kapalı konumlara kaydırmak için yaylara veya bir karşı ağırlığa ihtiyaç duymaz.

Üretmiş olduğumuz Ardox Bariyerlerinin montajı oldukça kolaydır. Diğer bariyer üreticilerinin aksine stabil kurulum ile ön plana çıkmaktadır. Fabrikadan çıkan bariyerler sizler için hazır olarak ayarı yapılmaktadır. Sadece montajın yapılacağı yerin elektriğinin çekili olması yetmektedir. Güç verdiğiniz anda bariyer çalışmaya başlayacaktır. Araçların geçerken bariyerin kapanmamasını sağlamak için montajı yapılacak olan fotoselin kurulumuda kolaydır. Bariyerin çatal ayağının yerleştirileceği yere fotosel için kablo çekilmesi yetmektedir. Çok az elektrik ile ilgilenmiş olan herhangi birisi bu işlemi basitçe yapıp fotosel ayarlamasını hemen ayarlayacaktır. Daha sonra ayarlanan kumandalar ile geçiş işlemleri sağlanacaktır.

Bariyerin yedek parçaları üretici firma olduğumuz için daima stoklarımızda bulunmaktadır. Fotosel, bariyer çatal ayağı , bariyer direği, bariyer kumandası, bariyer alıcı kartı, bariyer perdesi, bariyer motoru ve flaşör bulunmaktadır.

Otopark bariyeri araç geçişlerini ve yaya geçişlerini güven altında tutmak için kullanılacak en önemli bariyer sistemlerindendir. Apartman girişlerinde, bina girişlerinde, hastane otoparklarında, hastane girişleirnde kollu bariyer kullanımı ile güvenlik görevlilerinin ve personellerin işini kolaylıştırırken güvenliği orta düzeyde sağlamaktadır. Yüksek derecede güvenlik için road blocker ve mantar bariyer ürünlerimizi kontrol edebilirsiniz. Kollu bariyer modellerinden olan otopark bariyeri, bariyer modelleri ile giriş ve çıkışları siz de kontrol altına alabilirsiniz. Fiyatlar hakkında müşteri temsilcimiz sizlere yardımcı olurken en uygun fiyat teklifi ile sizlere dönüş sağlamaktadır.

Kollu bariyer, stabil olarak uzun yıllarca kullanımı olan bariyer motoru üzerine konumlandırılan, bariyer kolu ile araç, insan veya hayvan geçişini engelleyen bir araçtır. Bunu yaparken bariyer kumandası ile veya OGS & HGS Etiketinden yararlanılabileceği gibi plaka tanıma sisteminden yararlanılarak araç tanıma ile giriş ve çıkışlar gerçekleştirilebilir. Ardox

Kollu Bariyer, orta ve yüksek kullanımlı otoparklara araç erişimini kontrol etmek için ideal bir otomatik yükselen kol bariyeridir. Kanıtlanmış %100 görev döngüsü, gelir tahsilatı ve erişim kontrol sistemleriyle kolayca entegre edebilen güvenilir ve dayanıklı bir bariyerdir. Bariyer kolu istediğiniz boyuta göre ayarlanabilmektedir. 2 ila 6 metre arası ölçeklendirilen bariyer kolu isteğe göre ölçüsünde ayarlanmaktadır. Otomatik Kaldırma Kollu Bariyerlerimiz konut, iş ve endüstriyel tesisler için etkili ve uzun vadeli bir güvenlik çözümü sağlar. Bu otopark bariyeri, girişler, garaj yolları ve otoparklar için mükemmel bir araç kontrol mekanizmasıdır. Otomatik bariyer direği, 3-6 metre arasında bir uzunlukta özelleştirilebilir ve çeşitli yerlerde rahat kullanımlarına izin verir. Bu kol, tesise uyması için çeşitli RAL renklerinde veya çizgili tasarımlarda tedarik edilebilir.

Fiyat teklifi veya projeleriniz için iletişim sayfamızdan teklif formunu doldurabilir veya watsapp canlı müşteri destek hattından sorularınızı iletebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aklınıza Takılan Bir Soru mu var?