Mantar bariyerler en sağlam yapıya sahip güvenlik sistemlerinden birisidir. Yerden çıkan bariyerler olarak adlandırılan mantar bariyerler uzaktan kumandalı olarak çalışabilmektedir. Plaka tanıma sistemi gibi geçiş sistemleri ile tam entegreli olarak çalışabilmektedir.

Mantar bariyerler sağlam bir yapıya ve modern tasarıma sahiptir. Ayrıca, dış etkenlere karşı oldukça dirençli olan ve üstünde yüksek lümenli led sistemi vardır. Mantar bariyerin kontrol sistemi kendi içinde birleştiği için, ünitenin kabini dışarıda bulunmaz, bu nedenle diğer bariyer sistemleriyle karşılaştırıldığında görsel kirliliğe neden olmaz.

Mantar bariyerler apartman girişlerinde, alışveriş merkezlerinde, hastaneler bölgesinde, bina giriş kapıları vb. yerlerde güvenliğin yüksek düzeyde sağlanması açısından kullanılan sistemlerdir. Mantar bariyerler, pnömatik bariyer, hidrolik bariyer ve sabit bariyer olmak üzere üç çeşittir. Fakat halk arasında elektrikli mantar bariyer, manuel mantar bariyer modelleri olarak da adlandırılıyor.

Bariyer sistemleri, uzaktan kumanda, plaka okuma sistemi, kartlı geçiş sistemi, buton ve Hgs & Ogs geçiş sistemi ile çalışabilecek şekilde üretilebilmektedir. Bariyer sistemleri aynı zamanda istenilen çap ve yüksekliğe göre de üretilmektedir. 

Bariyerlerimizin tümü PAS 68 veya IWA 14-1 darbeli test edilmiştir ve yüksek güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bunlar, yayaların serbest dolaşımını sağlarken, karayollarını veya çevre birimlerini kötü niyetli insanlara karşı veya tehlikeli bir araçtan koruyan tehlike azaltma çözümleridir. Baba bariyer veya yerden çıkan bariyer olarak da adlandırılan bariyerler tam anlamıyla görsel ve çevresel bir çözüm ürünüdür.

Tabi ki de bakımı ve kontrolü diğer bariyerlerden biraz farklıdır. Bariyerlerin içerisindeki hidrolik kontrol ünitesi her sene kontrol edilip basınç değerlerinin gereken seviyede olup olmadığı kontrol edilmelidir.

• Hidrolik Bariyer
• Pnömatik Bariyer
• Sabit Bariyer

 • Enerji: AC 380 Volt
  Güç Tüketimi: 1,1 – 2,2 KWatt
  Gövde: 5 mm paslanmaz çelik silindir.
  Çalışma sıcaklığı: -20 – + 60 ° C
  Boyutlar: Yükseklik: 700 mm, Çap: 273 mm / 1100 mm, Çap: 300 mm
  Bariyer Yüksekliği: 50 – 70 cm
  Acil Durum Modu: Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol edilebilir. Diğer yönde de çalışabilir. Manuel olarak indirme veya kaldırma.
  Çalışma Aralığı: Aşağı ve yukarı hareketleri 2-4 saniye arasında ayarlanabilir. Sürekli çalışmaya uygun 24 saat. Acil durumlarda ve enerji kesintilerinde manuel kaldırma ve kaldırma için bir kaldıraç pompası ve bir harici basınç emniyet valfi bulunmaktadır.
  Kontrol Paneli: Kontrol panelinde faz koruması, aşırı akım koruması, sigortalar, bağlanabilir çevre birimleri için hazır röleler ve döngü sensörü soketleri bulunur. Mikroişlemci kontrol panelinde dotMatrix LCD ekran bulunur. Cihazın hareketleri ve konumları ekrandan izlenebilir. Bu cihazın müdahale ve kontrol süresi son derece kısadır.
  Kontrol: OGS – HGS sistemi anteni, kumanda veya çevresel birimler.
  Sistem: Mikroişlemci kontrollü. Çift oyunculukta çalışır.
  Özel Tasarım: İstenilen özgün tasarım ve boyutlarda üretilebilir.
  Garanti: Sistem 2 yıl garantilidir.
  Teknik Servis: Tüm Türkiye.
  Kalite Standartları: CE (73/23 / EEC, 93/68 / EC, EN 50133-1), ISO 9001: 2008

Öne Çıkan Fotoğraflar

Bizimle İletişime Geçin

Aklınıza Takılan Bir Soru mu var?