Kartlı geçiş sistemi Ankara bölgesinde genellikle resmi kurumların personel ve ziyaretçi takiplerini takip etmek ve belli bir kolaylık sağlamak için ayrıca kartlı geçiş sistemi turnike sistemleri ile birlikte desteklenerek güvenli bir kontrol ünitesi oluşturmak adına kullanılan yaygın bir geçiş kontrol sistemidir. 

Teslimat Hakkında

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Ankara ‘da bulunan birçok güvenlikli kurumun kullanmış olması, özel şirketlerin personelleri için kullanıyor olması, hastane personeli kartlı sisteme yatkın olması firmalarında daha çok kendini geliştirmesini sağlamıştır. 

Kartlı geçiş sistemleri Ankara çalışma ve iş güvenliğinin özel sektördeki büyümesi sanayide bulunan birçok firmanın iş güvenliği denetimlerini artırmasına neden olmuştur. 

Firmaya veya kuruma gelen herhangi bir kişinin elini kolunu sallayarak içeri gelmesi engellenmiştir. Personellerin giriş çıkışları kontrol altına alınmış veya öğrencilerin dershane gibi eğitim kurumlarında devamsızlıklarını kontrol altına alınmaya çalışılmıştır.

Personellerin çalışma saatlerinin hesaplanmasında, izinlerinin hesaplanmasında, giriş-çıkış saatlerinin belirlenmesinde, habersiz olarak dışarı çıkışının kontrol altında tutulmasında oldukça etkili bir sistem haline gelmiştir. 

Ardox Kollu Bariyer ve Motorlu Kayar Kapı Sistemleri de bu gelişmeler doğrultusunda geçiş kontrol sistemleri konusunda ve PDKS sisteminde önde gelen firma konumuna gelmiştir. 

İstenilen boy be standartlarda turnike çözümleri ile yazılımın aynı anda yapılıyor olması sistemi devreye alma konusunda oldukça zaman kazandırmaktadır.

Aynı gün içinde hem turnike sistemi devreye alınıyor hem de yazılım yüklenip pdks sistemi kullanılmaya başlanılıyor. Ankara içinde yarım günde devreye alma gerçekleşiyor. Türkiye genelinde is 2- 3 gün içinde çözüm ve teknik ekibimiz devreye almaya başlayacaktır.

Personel Devam Kontrol Sistemi ayrıca parmak izi okuma sistemi, yüz tanıma sistemi gibi daha farklı seçeneklerle devreye alınabiliyor.

Bankalar, askeri kurumlar, devlet kurumları, büyük firmaların kartlı geçiş sistemini tercih ediyor olması önemli bir etkendir. Sizde kartlı geçiş sistemi Ankara bölgesinde kullanmak veya Türkiye’nin herhangi bir yerinde kullanmak mı istiyorsunuz ? Avantajlı fiyatları kaçırmayın. Standart, Eko ve Pro Paket çözümleri ile biz hazırız. Kartlı personel kontrol sistemi, PDKS Ankara farkıyla veya personel kontrol sistemi olarak adlandırılan sistem ile siz de faydalanın. Turnike Sistemi dahil olmak üzere fiyat teklifi alın.  

Bizimle İletişime Geçin

Aklınıza Takılan Bir Soru mu var?