Ankara Bariyer sistemleri fiyatları gibi insanların merak ettiği sorulara bu yazıda cevap vereceğiz. Bariyer Sistemleri Nedir? Ankara bariyer sistemleri kontrolsüzce gerçekleşen giriş çıkışları engellemek veya kontrol altında tutmak için yapılan kesin, hızlı ve en etkili çözümdür. Can ve mal güvenliğini sağlamak son derecede önemlidir. Bunun için araç giriş çıkışını belirli bir düzene sokmak gerekir. Kollu […]

 • Teslimat Bilgisi
 • Teknik Destek 
 • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Ankara Bariyer sistemleri fiyatları gibi insanların merak ettiği sorulara bu yazıda cevap vereceğiz.

Bariyer Sistemleri Nedir?

Ankara bariyer sistemleri kontrolsüzce gerçekleşen giriş çıkışları engellemek veya kontrol altında tutmak için yapılan kesin, hızlı ve en etkili çözümdür. Can ve mal güvenliğini sağlamak son derecede önemlidir. Bunun için araç giriş çıkışını belirli bir düzene sokmak gerekir. Kollu bariyer bu gibi durumlarda kullanılmak üzere piyasadadır. Güvenlik görevlisinin yetersiz kaldığı durumlarda bariyer ile bu güvenliği sağlamak oldukça kolaydır. Hgs etiketiyle, uzaktan kumanda ile, butonla veya rfıd etiketiyle bariyerin açılıp kapanması olayı gerçekleştirilebilir.

Doğru Bariyer Tercihi Nasıl Yapılır?

Kollu bariyer alırken veya almayı düşündüğünüzde aklınıza ilk gelecek olan soru apartman girişine en uygun bariyer hangisi veya şirket otoparkına en uygun bariyer hangisi gibi sorulardır. Ankara Kollu Bariyer motor kalitesi, redüktör ve dayanım açısından farklılıklar oluşturmaktadır. İlk önce bunu seçmek gerekir. Teknik ekip aracılığıyla buna karar verdikten sonra sıra kollu bariyer sisteminin nasıl açılacağına karar vermekte. Kumanda ile mi yoksa Rfid etiket ile mi eylemin gerçekleşmesine karar vermek gerekir. Ömür boyu kullanılacak olan bariyer için fiyat performans açısından önemli puana sahip olması gerekir. Kollu bariyer sistemi , kumandalı bariyer veya bariyer sistemi farklı sınıf bariyer sistemleridir. Size yıllarca hizmet edecek ve güvenliğinizi sağlayacak olan kollu bariyer seçmek ve detaylı bilgi almak için uzman ekibimizden teknik destek alabilirsiniz.

Bariyer Sistemleri Teknik Özellikleri

 • Kollu bariyer sistemi 24V DC akımıyla çalışmaktadır.
 • 24V DC motor son derece tasarrufludur.
 • Çift kol veya tek kol çıkışlı olabilir.
 • 4M – 5M – 6M kol boyuna sahip olabilir.
 • Yay ayarı sayesinde bariyer hareketini yavaşlayarak tamamlar.
 • Yay ayarı sayesinde kollu bariyerin üstüne düşecek olan yük miktarı 150 gr gibi oldukça az değerdedir.
 • Uzaktan kumanda sistemi standart olarak sunulmaktadır.
 • Led aydınlatmalı kol sayesinde gece görünümü üst seviyededir.
 • Kol destek çatalı sabit ayak veya kol ucuna takılı seyyar ayak ile ayarlanabilmektedir.
 • Emniyet fotoseli sayesinde bariyer kolu inerken altından araç veya yaya geçişi olursa kendini korumaya alıp tekrar havalanmaktadır.
 • Paslanmaz çelik.
 • Mevsimsel değişikliklerden etkilenmez.

Kollu Bariyer Montajı

Kollu bariyerin gövdesinin montajlanacağı noktada 50×50 beton blok gerekmektedir. Bu beton bloğun orta noktasından çıkacak olan kablolar şöyledir. Site giriş bariyeri için 220V enerji cable gerekmektedir. Emniyet fotoseli için kol destek çatalından gelecek sinyal kablosu HGS veya Plaka Okuma ile kullanılacaksa sistemden gelen tetik kablosu. Altyapının kalitesi kollu bariyer sisteminin uzun ömürlü olmasıyla doğru orantılıdır. Kollu bariyer sistemleri için her zaman teknik personelden destek almak en doğru yapılacak iştir. Kollu bariyer sistemini kamera sistemleriyle desteklemek, ayrıca kayıt altına almak istiyorsanız ankara güvenlik kamera firmalarından destek alabilirsiniz.

Bariyer Sistemleri Fiyatları

Ürün tercihinin doğru yapılması bariyer sistemleri kullanım ömrünün artmasına sebep olur. Profesyonel destek almak bu konuda önemlidir. Bariyer sistemi kullanımının artması fiyatları da etkilemektedir. Ürün fiyat skalası çok çeşitlilik göstermektedir. Birçok etkene bağlı olarak kollu bariyer sistemleri fiyatları değişiklik göstermektedir. Kollu bariyer sistemlerinin fiyatının öğrenilebilmesi için belirttiğimiz özellikler gibi araç yoğunluğu, kullanım bölgesi ve kullanım yerinin bilinmesi gereklidir.

Bariyer sisteminin kurulması gereken yer hakkında siz de yerinde keşif imkanından yararlanmak istiyorsanız iletişime geçebilir. Sonrasında fiyat için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her bariyerin bariyer sistemi olmadığını bilmenizi isteriz. Ardox Kollu Bariyer ve Motorlu Kayar Kapı Sistemleri olarak teknik destek, bariyer motoru tamiri ve keşif olanaklarından yararlanmak için 0312 394 54 15 nolu telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Ankara Bariyer Sistemleri

Kullanıldıkları amaca göre farklılık gösterirler. Ankara Kollu Bariyer Sistemleri. Tabi sadece kollu bariyer yanında mantar bariyer , road blocker , kepenk sistemleri gibi birçok bariyer sistemi vardır. Bariyer sistemleri bir merkezden yönetilebileceği gibi belli bir sistemden de yönetilebilir.Genellikle otopark ve site girişlerinde kollu bariyer sistemi tercih edilirken motorlu yana kayar bahçe kapısı da tercih edilmektedir. Motorlu yana kayar kapılar kollu bariyer sistemine göre biraz daha yavaştır. Keza mantar bariyer sistemi de aynı şekildedir. 0,7 sn. gibi kısa sürede hızlı kapanma ya da açılma süreleri ile otopark geçiş noktalarında araç giriş çıkışlarının süresi minumum sürededir.

Bariyer Sistemleri Kullanım Alanları

Bariyer sistemleri genellikle iş yeri, apartman kapısı, site, şantiye girişi, hastane girişi, avm girişi gibi belirli araçların sürekli olarak giriş çıkış yaptığı yerlerde güvenliği sağlamak için kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri Ankara gibi bürokrasinin çok olduğu şehirlerde devlet kurumlarının oldukça fazla tercih edilme sebebidir.

Otopark bariyeri kullanımlarının artmasıyla birlikte artık birçok kurum ya da site bu sistemleri bir ihtiyaç olarak değerlendirmeye başlamıştır. Bu nedenle de kullanım alanları hızla artmaktadır. Bariyer sistemleri ile evlere ya da iş yerlerine gelecek zarar engellenmekte ve güvenlik açıkları giderilmektedir.

Bariyer Sistemleri Teknik Özellikler

Çeşitli ortamlarda giriş ve çıkışlara uygun kollu bariyer satıyoruz. Öncelikle görsel bir bariyer oluşturan bariyerlerden, güvenilir fiziksel koruma için tasarlanmış bariyerlere kadar bir dizi tasarım üretiriz. Bariyerlerimiz fabrikalar, depolar, ofis binaları, otoparklar ve diğer birçok yer için idealdir.

Otopark Bariyeri Fiyatı

Ağır hizmet tipi kol bariyerlerimiz, güvenilir bir fiziksel bariyer sağlamak için güçlü çelikten yapılmıştır. Çelik bomlar güçlü bir bariyer için çelik destek direklerine sıkıca tutturulur. Ağır hizmet bariyerlerine ihtiyaç duyulmadığında alüminyumdan yapılmış hafif bariyerler de bulunduruyoruz. Otopark bariyeri destek direkleri, somut bir temele civatalanarak sıkıca yerine sabitlenir, akışa aracılık etmek için otopark bariyerleri olarak hareket etmek için idealdir.

Elektrikli motorlarla açılıp kapatılan otomatik otopark bariyeri gerektiğinde erişimi otomatik olarak sağlamak veya reddetmek için programlanabilir.

Kollu bariyer, yüksek görünürlük için parlak renkli toz boya dahil çok çeşitli yüzeylerde gelir. Otomatik bariyerler ana güç kaynağı, şarj edilebilir piller ve güneş enerjisi ile çalıştırılabilir. Ardox Kollu Bariyer , aralarından seçim yapman için çok çeşitli stil ve tasarımları stoklarız, yani ihtiyacın olanı ve bütçenin içinde bulabileceğin anlamına gelir. Bariyer fiyatları ve modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve sorularınıza daha detaylı yanıt bulmak için müşteri temsilcimizi arayarak iletişime geçebilirsiniz. Ardox bünyesindeki tüm ürünleri web sitemizden ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.