Ankara Hgs&Ogs yazılım ve donanım desteğimizle teknik ve montaj konusunda destek vermekteyiz.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Trafiğin yoğunluğunun azaltılması konusunda otomatik geçiş sistemleri çok değerlidir. Çoğunlukla kapalı otoparklarda, sitelerde, yazlıklarda giriş çıkışların kolaylıkla kontrol altında tutulup takip edilmesi için HGS ve OGS yazılımları birebirdir. 

HGS-OGS yazılım özellikleri nelerdir? 

Bariyerler hızlı etiket okuması yaparak kolaylıkla açılmaktadır. Siteye giriş yapan araçların kontrolü görevlileri tarafından değil yazılımlar sayesinde sağlanmaktadır. 

OGS Sistemi çalışma prensibi 

Mevcut olan HGS etiketinize entegre ederek fazladan etiket kalabalığına da engel olmuş olacağız. Sitenizin yada tesisinizin otopark alanlarındaki giriş çıkışlarda bulunan bariyer veya her türlü otomatik kapılara RFID antenler entegre edilerek bu antenleri de panellerle haberleştirmek suretiyle PC sunucuya yüklenecek programın giriş ve çıkış bilgilerini toplaması ve geçişe yetkisi olan araçların içeriye alınmasıdır.  

Araba veya motorlu araçların ön camlarına yerleştirilecek olan RFID kartlar sayesinde sistemin aracı tanımasını ve hangi araç olduğunu programdan sorgulayarak yetkisi var ise geçiş yapmasını sağlamaktadır. Bu kartlar sürekli araç üzerinde bulunacağından kaybolma gibi sorunlarda oradan kalkacaktır. 

Ankara Hgs ve Ogs yazılımı sayesinde detaylı arama yapabilir araçların özelliklerine göre filtreleme yapabilirsiniz.  

HGS-OGS Yazılımlarının kullanım alanları 

Sitelerde, 

Apartmanlarda, 

AVM, 

Villa, 

Resmi kurum, 

Fabrika girişleri, 

Rezidanslar da rahatlıkla kullanılabilir. 

ARDOX olarak garanti ve güvencesi altında Ankara HGS-OGS yazılımlarından yararlanmak ya da diğer tüm hizmetlerimizi yakından görmek için sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kullanılacak Ürünler 

  • OGS Antenleri  
  • OGS Panelleri  
  • OGS Araç Kartları
  • OGS Yazılımı

Fiber Optik Hizmetinizden de faydalanmak istiyorum.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.