Bariyer kumandası otopark bariyeri, kollu bariyer veya motorlu kayar kapı sistemleriniz için alıcı kart ile birlikte tam entegreli olarak çalışmaktadır. Adet fiyatı 49TL ‘den başlayan kumandalar ile toplu alımlarda indirim uygulanmaktadır.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


otopark kumandası

Bariyer kumanda temini konusunda anında teslimat ile hizmet vermekteyiz. İstenilen marka ve modelde malzeme temini yapmaktayız. Bariyer kumandası kollu bariyeri açmak için olmazsa olmaz araçtır. Müşterilerin merak ettiği bariyer kumandası fiyatları konusunda en uygun fiyat avantajıyla istediğiniz sayıda kumanda veya RFID etiketini temin edebiliriz.

Bariyer Kumandası Nasıl Kontrol Edilir

Ardox Bariyer, uzaktan kumanda ve buton ile kontrol edilebilmektedir. Bariyer kumandası fiyatlandırma olarak oldukça ucuzdur. Kumanda ile bariyer kolunu kontrol etmek çok kolay ve kullanışlıdır. Bariyer kumandası fiyatları için bizlere ulaşabilir, fiyat alabilirsiniz. Tek buton veya çift buton kontrolü seçeneklerimiz vardır. Bariyer kumandasının mesafesi otoparkın açıklığına göre 40 metreye kadar alıcısı stabil bir şekilde çalışmaktadır.Ortalama fiyatlar toplu alımlara göre değişiklik gösterir.

Tek buton ile kontrolle bariyer kolunu kaldırmak ve indirmek için butona devamlı olarak basmanız yeterlidir. Çift buton ile kontrolde ise bariyer kolunu kaldırmak ve indirmek için iki farklı buton bulunmaktadır. Yani kontrolü sağlamak her zaman için oldukça basit ve kolaydır. Bariyerlerin elektronik devreleri, mikroişlemci kontrollüdür.

Otoparkınızda Giriş Sayısı Çok İse

Otopark bariyeri kumandası ile sitelerinizdeki giriş sayınıza bağlı olarak size özel kişiselleştirilebilir. Örneğin çok büyük bir tatil köyünüz var ya da tümleşik bir siteniz var. Sitenin ana girişleri ile birlikte aracınızla toplam 4 kapıdan ( bariyerden ) geçmeniz gerekiyor. Her bariyer geçişi için ayrı kumanda sistemi hem maliyetli hem de mantıksız olur. Kumandalardan birini kaybetmiş olmak geri kalan 3 kumandayı kullanamama ihtimalini getirir. Böyle bir durumu yaşanmadan öncesinde önüne geçebiliriz. 4 butonlu ( ya da 3, 2 olarak seçeneklerimiz mevcuttur ) kumandanızı satın alarak bütün bariyer alıcılarınız ile eşleştirip kullanabilirsiniz. Böylesi hem daha ergonomik ve ekonomik hem de kullanışlı olacaktır.

Sizlere en doğru hizmeti, maksimum kalite ile vermek bizler için önemlidir. Satış temsilcilerimiz ve uzman teknik ekibimizle birlikte en efektif çözümleri ; cep dostu fiyat preformans ürünlerini kaliteli olarak sizlere sunmaktan Ardox Teknoloji olarak gurur duyuyoruz.

Ardox Teknoloji olarak diğer çözümlerimize göz atmak için bu linke tıklayınız.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.