Bariyer Kumandası | Otopark Bariyeri ve Kollu Bariyer Sistemleri

Bariyer Kumandası

Bariyer kumanda temini konusunda anında teslimat ile hizmet vermekteyiz. İstenilen marka ve modelde malzeme temini yapmaktayız. Bariyer kumandası kollu bariyeri açmak için olmazsa olmaz araçtır. Müşterilerin merak ettiği bariyer kumandası fiyatları konusunda en uygun fiyat avantajıyla istediğiniz sayıda kumanda veya RFID etiketini temin edebiliriz. Kampanyalı Otopark Kumandası Fiyatı Kampanya kapsamında Ardox Eko Bariyer Kumandası 40 […]
  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


kollu bariyer
kollu bariyer, bariyer sistemleri, otopark bariyeri, en ucuz kollu bariyer

Bariyer kumanda temini konusunda anında teslimat ile hizmet vermekteyiz. İstenilen marka ve modelde malzeme temini yapmaktayız. Bariyer kumandası kollu bariyeri açmak için olmazsa olmaz araçtır. Müşterilerin merak ettiği bariyer kumandası fiyatları konusunda en uygun fiyat avantajıyla istediğiniz sayıda kumanda veya RFID etiketini temin edebiliriz.

Kampanyalı Otopark Kumandası Fiyatı

Kampanya kapsamında Ardox Eko Bariyer Kumandası 40 TL+KDV’dir.

Ardox Bariyer Özellikleri

Otopark araç takibi sistemlerinde kullanılan kollu bariyerler, mantar bariyerler ve otopark bariyeri konularında farklı ve yararlı teknik özellikleri ile araç takibinde sorun yaşamadan güvenilir olarak aç-kapa işlemlerinde kullanmak için geliştirilmiştir. Bariyerlerin kol uzunluklarına göre 6m, 5m, 3 m ve ara uzunluklarda değişir. Akıllı kollar, giriş yerlerinin uzunluğuna göre idealize ederek kullanılabilmektedir. Akıllı kola sahip olan bariyerlerin kolların aşağı ve yukarı doğru hareket etmesi sırasında kendine dokunan cisimleri hissetme ve bu cisimlere de tepki verme özellikleri mevcuttur.

Emniyet sensörünün dışında kalan durumlarda da bariyer kolunun aşağı doğru hareket etmesi anında eğer bariyer kolu altında herhangi bir cisim varsa, kolun bunu hissederek yukarı yönlü hareket etmesi 0.7 saniyedir. Bariyer kolunun yukarı doğru hareket etmesi sırasında da  hareket yönündeki cismi algılaması ve durması 0.3 saniyedir. Ayrıca bariyer akıllı kolunun çarpışma durumunda kırılabilir olarak da üretilmesinin mümkünatı vardır. Bariyer sistemleri, elektronik devre mikroişlemcilerle yönetilebilen sistemlerdir. Tüm opsiyonlar elektronik devrelerle kullanıma hazır şekilde oluşturulabilir. Sisteminizi genişletmek için de uygundur. Diyelim o anki seçenekleriniz arasında kumanda ile sadece bariyer açma işlemi yapabilecekken; bariyer etrafındaki ışıkları açabilir, kapatabilir, sesli uyarı sistemi ekletebilirsiniz.

Ardox Bariyer, uzaktan kumanda ve buton ile kontrol edilebilmektedir. Bariyer kumandası fiyatlandırma olarak oldukça ucuzdur. Kumanda ile bariyer kolunu kontrol etmek çok kolay ve kullanışlıdır. Bariyer kumandası fiyatları için bizlere ulaşabilir, fiyat alabilirsiniz. Tek buton veya çift buton kontrolü seçeneklerimiz vardır.

Tek buton ile kontrolle bariyer kolunu kaldırmak ve indirmek için butona devamlı olarak basmanız yeterlidir. Çift buton ile kontrolde ise bariyer kolunu kaldırmak ve indirmek için iki farklı buton bulunmaktadır. Yani kontrolü sağlamak her zaman için oldukça basit ve kolaydır. Bariyerlerin elektronik devreleri, mikroişlemci kontrollüdür.

Otoparkınızda Giriş Sayısı Çok İse

Otopark bariyeri kumandası ile sitelerinizdeki giriş sayınıza bağlı olarak size özel kişiselleştirilebilir. Örneğin çok büyük bir tatil köyünüz var ya da tümleşik bir siteniz var. Sitenin ana girişleri ile birlikte aracınızla toplam 4 kapıdan ( bariyerden ) geçmeniz gerekiyor. Her bariyer geçişi için ayrı kumanda sistemi hem maliyetli hem de mantıksız olur. Kumandalardan birini kaybetmiş olmak geri kalan 3 kumandayı kullanamama ihtimalini getirir. Böyle bir durumu yaşanmadan öncesinde önüne geçebiliriz. 4 butonlu ( ya da 3, 2 olarak seçeneklerimiz mevcuttur ) kumandanızı satın alarak bütün bariyer alıcılarınız ile eşleştirip kullanabilirsiniz. Böylesi hem daha ergonomik ve ekonomik hem de kullanışlı olacaktır.

Sizlere en doğru hizmeti, maksimum kalite ile vermek bizler için önemlidir. Satış temsilcilerimiz ve uzman teknik ekibimizle birlikte en efektif çözümleri ; cep dostu ve kaliteli olarak sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ardox Teknoloji olarak diğer çözümlerimize göz atmak için bu linke tıklayınız.

ÖNCEKİ YAZISONRAKİ YAZI

Bilgi & Fiyat Edinmek İstiyorum