Kollu bariyer sistemleri Ankara ve çevre ilçelerde oldukça çok tercih edilen geçiş kontrol sistemidir.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


otomatik otopark bariyeri

Otomatik kollu bariyer, bütün bariyerlere entegre edilebilen, akıllı geçiş kontrol sistemleridir. Bu bariyer çeşitlerinin manual bariyerlere göre daha ergonomik olduğu ve daha hızlı olduğu gerçektir.

Dış güvenliği sağlayan otomatik bariyer sistemleri daha çok otopark bariyeri otomasyonlarında tercih edilmektedir. Ayrıca büyük firma ve belediyelerinde araç çıkış noktalarında kollu bariyer sistemleri tercih edilmektedir. Otomatik bariyer sistemleri hakkında merak edilen konulardan biri güçlü mukavemetidir. Bu sayede darbelere karşı korunur hale getirilmiştir.

Otomatik kollu bariyerler uzaktan kumanda veya otopark kumandası ile açılabilir. Motor gücü sayesinde neredeyse 3 bariyeri kaldıracak güce sahiptir. Flaşörü ile emniyet fotoseli ile paket içeriğinde 2 adet bariyer kumandası ile satışa sunulmaktadır.

bariyer
bariyer sistemleri ve otopark bariyeri

Genel Bakış

Otomatik bariyer sistemleri hizmetinde Ankara bölgesine günübirlik destek ve tüm Türkiye’ye bir hafta içinde destek veya danışmanlık ile hizmet vermekteyiz.

Tam Entegre

Uzaktan kumanda, kartlı geçiş ve plaka okuyucu sistemleri ile de entegreli çalışabilmektedir.

Çoğunlukla araç giriş-çıkışlarının kontrol edilmesi gereken yerlerde kullanılır. Güvenlik açısından oldukça faydalıdır. Otomatik bariyer sistemlerinin çalışma hızı ayarlanabilmektedir. Genellikle araç sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde daha hızlı çalışması önerilmektedir.

bariyer sistemleri
bariyer sistemleri ve kollu bariyer, otomatik kollu bariyer

Neden Otomatik Bariyer Sitemleri ?

Siteniz için sitenizin girişine bir bariyer yaptırmak istiyorsunuz. Çünkü site sakinleri haricinde yabancı araçların otoparka girip park alanını işgal etmemesini istiyorsunuz. Bu gibi durumlarda otopark kullanan site sakinlerinize birer kumanda veya her araç için akıllı geçiş sistemi kullanabilirsiniz.

Sitenize kötü niyetli kişilerin girmesine ya da yabancı araçların girişlerine engel olmak gerekir. Bu olası kötü sonuçları da ortadan kaldıracak en mantıklı adımdır. Kontrol odasında bulunan bir güvenlik görevlisi ve kollu bariyer sistemi ve daha da yüksek güvenlik ile ARDOX kamera sistemleri; sitenizi, evinizi, apartmanınızı, iş yerlerinizi daha da korunmuş ve takip edilir hale getirecektir.

Otomatik Kollu Bariyer Teknik Özellikler

Otomatik kollu bariyer, hava şartlarından etkilenmeyecek paslanmaz çelik dış kabinine sahiptir. Uluslararası standartlara uygundur. Ölçüleri 2m’den 6m’ye kadar çıkabilmektedir. Açılma hızı ve kapanma hızı isteğinize göre özelleştirilebilmektedir. 2 yıl teknik garantisi vardır. Motor gücü, çalışma prensibi gibi diğer detaylar için tıklayınız.

Otomatik Bariyer Sistemleri Hizmet Yerlerimiz

Ankara’nın bütün ilçelerine hizmetimiz vardır. Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut , Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ve Ankara ve çevre illerde ayrıca kırsal bölgede ve ilçelerde hizmette yine öncüyüz.

Üstün teknoloji standartları ile üretilen otomatik bariyer sistemleri, estetik görünümü kadar güçlü mukavemeti ile de güvenliğin yüksek derece olmasını sağlamaktadır.

  • Trafik yoğunluğuna göre yüksek performans, 
  • Yumuşak bir başlangıç ​​ve yumuşak bir durma sağlayan bir kontrol sistemi.
  • Aracı ve trafiği koruyan bir sensör algılama.
  • Sistemin kilitlenmesi veya sistemi manuel olarak kontrol etme seçeneği.
  •  7 metreye kadar kullanımı.
  •  Uzaktan kumanda anahtarı, tuş veya araç tanıma sistemleriyle uyumlu bir sistem, gibi saymakla bitmeyecek avantajı ve güvenlik özellikleri.
bariyer sistemleri
kollu bariyer, bariyer sistemleri, bariyer, otomatik otopark bariyeri, otomatik kollu bariyer

Fiyat bilgisi almak istiyorum.