Hızlı PVC Kapısı işyeri veya kullanılacak olan yerin normal kepenk sistemine göre daha hafif kullanışlı, hızlı olmasını sağlar. Aynı zamanda güvenlik konusunda da oldukça iyidir.  PVC kapısı, tasarımı ile giriş-çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yerde kullanılabilen teknolojik kapılardır.   Hızlı PVC kapılar günde onlarca defa açılıp kapanan kapılarımız vardır. Alternatif kapı sistemlerinde karşılaşılan hantal çalışma, […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


hızlı pvc kapı

Hızlı PVC Kapısı işyeri veya kullanılacak olan yerin normal kepenk sistemine göre daha hafif kullanışlı, hızlı olmasını sağlar. Aynı zamanda güvenlik konusunda da oldukça iyidir. 

PVC kapısı, tasarımı ile giriş-çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yerde kullanılabilen teknolojik kapılardır.  

Hızlı PVC kapılar günde onlarca defa açılıp kapanan kapılarımız vardır. Alternatif kapı sistemlerinde karşılaşılan hantal çalışma, zaman israfı, istenmeyen hava akımları, toz ve nem kirliliğini ortadan kaldırır. 

Sessizlik tercihiniz varsa çalıştığınız yerde bu kapı sessizlik aracı olabilir. Toz, nem, gürültü baş ağrısı, stres, gerginlik yapar ve verimi düşürür. 

Düşük hızda çalışan sistemlerlede havalandırma penceresi olarak ta uygulanabilirler. 8 mt ye ulaşan geniş açıklıkları otomatik ve manuel olarak açıp kapama imkanı sunarlar. Oldukça ekonomik ve pratiktir. 

Hızlı pvc kapı tamiri ustalık gerektirir. Yılların tecrübesi ve tekniği ile ARDOX Bariyer olarak hizmet sunmaya devam ediyoruz.Hızlı PVC Kapı Tamirat, tadilat işleri için de merkez şubemiz olan Ankara ‘da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ardox Teknoloji bünyesindeki diğer faaliyetlerimize göz atabilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.