Zincir bariyerler şık görünümü ile sokak girişleri veya kapatılması uzun olan yerlerde tercih edilmektedir. Elektrikli zincir bariyer, manuel zincir bariyer, uzaktan kumandalı zincir bariyer modelleri ile fark oluşturmaktadır. Gelin şimdi kısaca bilgi edinelim.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


ucuz zincir bariyer

Zincir bariyerler yayaların ve araç trafiğinin hareket halinde olduğu meşgul bölgelere mükemmel bir katkı sağlar.Kolayca görülebilen direkler, sınır bölgelerinin engellenmesine yardımcı olmak veya belirli bir yerden giriş veya çıkışları engellemek için zincirle donatılabilir. Zincir bariyer direkler, büyük hacimli yaya trafiğinin bulunduğu depolar, otoparklar, okullar vb. birçok ortam için mükemmeldir.

Oldukça görünür olan direkler, depo çalışanları veya öğrenciler tarafından görüleceğinden emin ve trafiğin bir alana girmesini engellemeye yardımcı olur. Direkler sadece görünür değil, aynı zamanda oldukça dayanıklıdır ve çoğu iç ve dış ortam için mükemmeldir. Zincir bariyer sistemi güvenlik içinde vazgeçilmez çözümlerdendir.

Güvenlik

İşletim sırasındaki maksimum güvenliği sağlamak için bir darbe sensör sistemine sahiptir
Zemin seviyesinde zincir koruma rampasının takılması önerilir.

Zincir Bariyer Detayları

MultiMax direkleri tek bir direk ve taban sisteminde veya 6’lık bir sette bulunur. Her direk sağlam ve dayanıklı bir tabanla gelir – ağırlıklı taban, babaların güçlü rüzgarlarda yıkılmasını önlemeye yardımcı olur. 6 direkli ve altlıklı bir set ile ayrıca baba arasında 15 metrelik plastik zincir kullanılır. Direğin kendisi, mantar bariyer boyu boyunca görülebilen çizgileri olan kırmızı / beyaz veya sarı / siyah formatlarında geliyor.

Mantar bariyerlerin üst kısmı aynı zamanda, kullanımda zincirin düzgün oturmasını sağlamak için bir açıklık kullanır. Zincir kolayca geçirilebilir ve yerinde kalır. Ayrıca, flexbrite aksesuarları bariyer ile birlikte kullanılabilir; zincir gözler mantar bariyerin tepesine zincir takmak için mükemmeldir, ya da bir ok, giriş işareti vb. için, yerine vidalanabilen flexbrite işaretleri kullanılabilir.

Zincir direkleri çoğu ortam için mükemmel bir eklentidir. Zincir bariyerleri ve direklerinizi hemen Ardox Bariyer bünyesinden sipariş edin.

Ürün Özellikleri:

Yükseklik: 1000mm

Taban çapı: 350mm

Çap: 63mm

Zincir: 15 metre uzunluğunda – 6mm kalınlığında

Fiyat bilgisi almak istiyorum.