Yana kayar kapı motoru veya motorlu kayar kapı motoru tamiri konusunda uzman ekiplerimiz ilk önce yerinde keşif ile sıkıntılı parçayı teşhis ederler maliyet ve bakıma göre tekliflerini size iletirler.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


yana kayar kapı motoru tamiri

Motorlu kayar kapı veya yana kayar kapı olarak site girişlerinde kullanılan geçiş kontrol kapısı uzun yıllar kullanımda arızalara sebep olmaktadır. Motor fiyatlarının pahalı olması kulanıcıları yana kayar kapı motoru tamirini aramaya yönlendirdi. Gelin tamir sürecini kısaca özetleyelim.

  • Arıza tespiti için keşfe arkadaşlarımız gelir.
  • Uygun olan en makul şekilde yerinde motor arızasını tespit eder veya teknik ofiste detaylı incelemeden sonra yana kayar kapı motorunu tespit ederler.
  • Teklif ile size iletirler.

Yana kayar kapı motoru tamirinde en önemli husus kayar kapı motorun markasıdır. Markasına göre fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.