Turnike Sistemleri , Tripod turnike, bel tipi turnike, yarım boy turnike, üç kollu turnike olarak da bilinir.Çok amaçlı olduğu için en çok kullanılan turnike modellerinden biri tripod turnike olmuştur. Tripod trunrikeler geçiş kontrol sistemleri ile entegre olup turnike sistemleri parmak izi okuyucu , yüz tanıma sistemi , personel takip sistemi (PDKS) ile de birilikte çalışabilir. Turnike sistemleri […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Turnike Sistemleri , Tripod turnike, bel tipi turnike, yarım boy turnike, üç kollu turnike olarak da bilinir.Çok amaçlı olduğu için en çok kullanılan turnike modellerinden biri tripod turnike olmuştur.

Tripod trunrikeler geçiş kontrol sistemleri ile entegre olup turnike sistemleri parmak izi okuyucu , yüz tanıma sistemi , personel takip sistemi (PDKS) ile de birilikte çalışabilir.

Turnike sistemleri üzerinde entegreli olan geçiş kontrol cihazları ile üyelik geçiş kontrolü veya personel takip sistemleri için kolaylık sağlamaktadır. Bu tip turnikeler genellikle bel tipi turnike sistemleri olarak adlandırılır.Bel turnikeleri adından da anlaşılacağı gibi bel hizasında olmaktadır. Aynı zamandan yarım boy turnikeler olarakta bilinmektedir.Yemekhane turnikesi ve güvenlik turnikesi ‘ nin yanı sıra genellikle insan sürkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda tercih edilir birçok alanda kullanılır.Sağlamlık açısından da uzun ömürlü olduğu için tripod turnike tercih edilir.

Turnike Sistemleri Kullanılan Yerler

● Kamu Kurum ve Kuruluş
● Alışveriş Merkezi
● Spor salonları
● Vapur iskelesi
● Yemekhane
● Hava alanı
● Fabrika
● Hastane
● Metro
● Plaza
● Okul

Özel Geçiş Turnikeleri yani deiğer bir adıyla engelli turnikesi ve vip turnike dir.Genellikle engelli turnikesi serbest giriş/çıkışlar içinde kullanılır.Turnike sistemlerinde engelli turnikesine göre farklı kol uzunlukları olan tek ve çift taraflı olan modelleri de mevcuttur.Engelli turnikesi; camlı, silindirve geniş kollu engelli turnikesi olarak da farklı seçeneklerde modeller sunar.Aynı zamanda engelli trunrikesi geçiş kontrol sistemleri ile entegre olup parmak izi okuyucu , yüz tanıma sistemi , personel takip sistemi (PDKS) ile de birilikte çalışabilir.

Tam boy turnike; Genellikle Boy turnike ve Kafes turnike olarakta bilinen tam boy turnikeler turnike sistemleri’nin en yüksek güvenlikli turnikesi dir.

Tam boy turnike‘nin Altından veya üstünden bir insanın zorla geçmesi imkansızdır insanların izinsiz geçemeyeceği şekilde boyutlandırılmıştır.Tam boy turnikeler Paslanmaz çelikten üretildikleri için insan gücüne ve kaba kuvvete dayanlıklıdır. Tam boy turnikeler sağlamlığıyla ön plandadır. Dış görünüş ikinci sırada gelir. Sağlamlık konusunda alanında lider turnike sistemidir. Geçiş kontrol sistemleri ile entegre olup parmak izi okuyucu , yüz tanıma sistemleri , kartlı geçiş sistemleri ile de çalışabilir.

Ankara Turnike Sistemleri hakkında fiyat teklifi almak ve tüm turnike sistemleri modellerini görmek için ARDOX TEKNOLOJİ sayfasını ziyaret edebilir. Tüm ürünleri inceleyebilrsiniz.

Bariyer sistemleri fiyatları için ise iletişim sayfasından bizlere anında ulaşabilrsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.