Trafik Güvenlik aynası; otopark, fabrika giriş ve çıkışlarında, forklift kullanım alanlarında, karşıdan gelen aracın veya yayaların görünmediği kör noktalarda sürücülere kontrol ve güvenlik sağlar. Sağlam yapısıyla zorlu iklim koşullarına dayanıklıdır. Akrilik Ayna Özellikleri – Akrilik ayna cam aynaya kıyasla %50 daha hafif olup montaj ve nakliye kolaylığı sağlamaktadır – Trafik güvenlik aynaları 2 mm darbeye […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Trafik Güvenlik aynası; otopark, fabrika giriş ve çıkışlarında, forklift kullanım alanlarında, karşıdan gelen aracın veya yayaların görünmediği kör noktalarda sürücülere kontrol ve güvenlik sağlar. Sağlam yapısıyla zorlu iklim koşullarına dayanıklıdır.


Akrilik Ayna Özellikleri
– Akrilik ayna cam aynaya kıyasla %50 daha hafif olup montaj ve nakliye kolaylığı sağlamaktadır
– Trafik güvenlik aynaları 2 mm darbeye dayanıklı akrilik malzemeden üretilmektedir.
– Akrilik aynalar cam aynaya kıyasla darbeye mukavemeti daha fazladır.
– Akrilik aynaların kırılması durumunda cam parçaları oluşmayacağından daha güvenli olup yaralanmaları ve kesilmeleri önlemektedir.
– Ayna çapı 80 cm olup ağırlığı 6 kg dır.

Fabrika üretim tesislerinde iç ve dış mekanda taşıma yükleme araçlarının kaza yapma riskini azaltır. Trafik Güvenlik Aynası ile birlikte duvara veya direğe bağlantısını sağlayan montaj ekipmanları ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Trafik güvenlik aynaları darbeye dayanıklı akrilik malzemeden üretilmektedir. Akrilik, darbelere karşı camdan en az 10 kat fazla dayanıklıdır. Akrilik, camın ağırlığının yarısından daha hafiftir ve montajı kolaydır. Camın kırılması durumunda ortaya çıkabilecek yaralanmaları önler.

Ağır darbelerle kırılsa bile, kırılan parçaların kenarları keskin değildir ve yavaş çarparlar. Akrilik trafik aynaları, standart cam aynalara göre % 20 daha berrak görüntü verirler. Ürünler doğal hava şartlarına dayanıklı üretilmiştir.

Yukarı aşağı ve sağa sola 45 derece açı ile ayarlayabilirsiniz. Teknik Destek ekibimizden hem fiyat hem de kurulumu hakkında bilgi alabilrsiniz.

Trafik Güvenlik Aynası Özellikleri

Çap: 60 cm

Ağırlık: 4 kg

Renk: Sarı

Malzeme: PPC Vakum teknolojisi ile üretilmektedir. Uv ışınlarına dayanıklıdır

Çapı : 50 – 75 mm arası direğe ve düz zemine uygulayabilirsiniz. Montaj Malzemeleri ile beraber gönderilmektedir.

Ardox Güvenlik Sistemleri olarak sadece trafik güvenlik aynası değil kollu bariyer sistemleri, motorlu kayar kapı, kayar kapı motoru gibi birçok hizmeti size sunuyoruz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.