Bahçe kapısı diye adlandırılan motorlu sürgülü kapı, motorlu yana kayar kapı, yana kayar kapı veya otomatik sürgülü kapı modellerinde üretmiş olduğumuz güvenlik sistemleri ile evinizi, işinizi, araçlarınızı koruyoruz.

 • Teslimat Bilgisi
 • Teknik Destek 
 • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


motorlu kayar kapı

Türkiye’nin yerli bariyer markası Ardox Bariyer olarak çeşitli model ve özelliklerde otomatik sürgülü kapı veya yana kayar kapı olarakta bilinen bariyer sistemleri üretiyoruz. Bahçe kapısı günümüzde en çok tercih edilen otoparkların güvenliğinin sağlanmasında birincil sistemlerin başında gelmektedir.

motorlu sürgülü kapı
yana kayar kapı, motorlu sürgülü kapı, otomatik sürgülü kapı, bahçe kapısı

Bahçe kapısı sistemleri bahçenizin ve çalıştığınız yerin güvenliğini sağlamada önemli bir yere sahiptir.

Hayvan veya insan girişini kontrol altına almak için en etkili çözümlerdendir. Mevcutta manuel olarak çalışan bahçe kapınız var ise yana kayar kapı motoru takılarak otomatik bahçe kapısına dönüştürülebilir. Otomatik bahçe kapısı kumandası ile giriş ve çıkışları kontrol altında tutabilirsiniz. Bariyer sistemleri ve sürgülü kapı modellerini firmamıza gelip inceleyebileceğiniz gibi telefon ile arayıp konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kollu bariyer ve bariyer sistemleri konusunda uzman kadromuzla tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Güvenlik konusunda teknik personellerimiz aynı gün içinde sürgülü kapıyı montajını bitirip kapı kumandası ile giriş çıkışlarını yapabilirsiniz.

Sürgülü kapı sistemleri güvenlik anlamında artık önemli role sahip.

Bariyer Sistemleri ve otopark bariyerleri günümüzde ayrı bir yere sahip olmaya başladı. Yabancı araçların sitelere zamansızca park etmesi, tanınmayan kişilerin hanelere giriş yapması artık can sıkıcı olmaya başladı. Bu kapsamda bahçe kapısı sistemleri artık otomatik bahçe kapısı modellerine geçiyorlar. Motorlu sürgülü kapı en çok tercih edilen güvenlik sistemidir. Bahçe kapısı motorunun gücü mevcuttaki kapınızın durumuna göre değişebilir. Teknik servis veya satış temsilcilerimiz size anında bilgilendirip fiyat performans alanında en uygun teklifi sunacaklardır.

Kayar bahçe kapıları hızlı açılış özelliği ile zaman kaybını asgari düzeye indirgemektedir.

Otomatik kayar bahçe kapıları villa, apartman, site ve endüstriyel tesis giriş – çıkışları için uygun çözümlerdir. Parçalı olarak üretilen otomatik kayar bahçe kapıları kolay montaj imkanı vermektedir. Uzaktan kumandalı sistemlerde bahçe içersine araç konulacaksa araçtan inmeden kapı açma imkanı sağlanmış olur. Uzaktan kumanda özelliği ayrıca misafirlerinizin araçları için uzaktan kapı açma ve kapama olanağı tanıyacaktır. Otomatik kayar bahçe kapıları kullanım özelliğine göre farklı alternatiflerde müşterilerimize sunulmaktadır.

Sistem Özellikleri

 • Uzaktan kontrol
 • Kontrol ünitesi
 • Açma kapama butonu
 • Emniyet fotoselli
 • Kramayer dişli ile hareket
 • Elektrikli kilit sistemi
 • Anahtarlı şalter
 • İkaz flaşörü

Fiyat bilgisi almak istiyorum.