Site giriş bariyer sistemi, site araç giriş sistemleri ve site bariyer sistemleri olarak bilinen kollu bariyerler ile hem araçlarınızın hem de…

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Site Giriş Bariyer Sistemi

Site giriş bariyer sistemi, siteye girip çıkan araçların kontrolünü sağlamak yabancı araçların geçişlerini engellemek için kullanılır. Otopark bariyeri olarakta adlandırılan bariyer sistemi gerek araç geçişi gerekse hayvan geçişini engelleyebilecek kapsamdadır.

Araçların siteye girerken geçiş kontrol mekanismalarından bir veya birkaçını kullanabilir. Çoğunlukla kumanda vasıtasıyla araç geçişleri sağlanmaktadır. Fakat kumanda ile uğraşmayacak olan site sakinleri için en iyi çözüm %99’a varan okuma oranı ile plaka tanıma sistemidir.

Site Giriş Bariyer Sistemi Plaka Tanıma Sistemi

Plaka tanıma sistemi ile entegre edilerek çalışan kollu bariyerler ile araç geçişlerini ister kayıt altında tutun ister raporlamalar alın ister sadece yabancı araç geçişlerini engellemek için kurun. Hgs Ogs site giriş bariyer sistemi için arayan müşterilerimiz için bu zamana kadar plaka tanıma sistemi önerdik. Çünkü hgs etiketlerinin frekansları araca yapıştırılan diğer etiketlerle tam performans sağlayamamaktadır. Veya araç camında film olan müşterilemiz biraz sorunlar yaşamaktadır.

Başarı oranı %75 bandındadır. Plaka tanıma sistemi için bir adet kamera araçların giriş açısına göre yeterli olmaktadır. Yazılım tarafından tanımlanan plakalar ile bariyer kontak almaktadır. Ve 1 – 1.5 saniye arasında tepki süresi ile oldukça stabildir.

Plaka tanıma sisteminin dezavantajlarından birisi de otopark önüne yerleştirilen araçların plakasının sürekli olarak kamera tarafından okunmasıdır. Bunun önüne geçen plaka tanıma sistemi yazılımımız ile kullanıcı arayüzünden frame oluşturarak sadece aracın geldiği konum olumlu alan olarak çizilebilmektedir. Raporlamalar isteğinize göre özelleştirilebilmektedir.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.