Site Giriş Bariyer Sistemi | Otopark Bariyeri ve Kollu Bariyer Sistemleri

Site Giriş Bariyer Sistemi

Site giriş bariyer sistemi, siteye girip çıkan araçların kontrolünü sağlamak yabancı araçların geçişlerini engellemek için kullanılır. Otopark bariyeri olarakta adlandırılan bariyer sistemi gerek araç geçişi gerekse hayvan geçişini engelleyebilecek kapsamdadır. Araçların siteye girerken geçiş kontrol mekanismalarından bir veya birkaçını kullanabilir. Çoğunlukla kumanda vasıtasıyla araç geçişleri sağlanmaktadır. Fakat kumanda ile uğraşmayacak olan site sakinleri için en […]
  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


bariyer sistemleri ankara

Site giriş bariyer sistemi, siteye girip çıkan araçların kontrolünü sağlamak yabancı araçların geçişlerini engellemek için kullanılır. Otopark bariyeri olarakta adlandırılan bariyer sistemi gerek araç geçişi gerekse hayvan geçişini engelleyebilecek kapsamdadır.

Araçların siteye girerken geçiş kontrol mekanismalarından bir veya birkaçını kullanabilir. Çoğunlukla kumanda vasıtasıyla araç geçişleri sağlanmaktadır. Fakat kumanda ile uğraşmayacak olan site sakinleri için en iyi çözüm %99’a varan okuma oranı ile plaka tanıma sistemidir.

Plaka Tanıma Sistemi

Plaka tanıma sistemi ile entegre edilerek çalışan bariyerler ile araç geçişlerini ister kayıt altında tutun ister raporlamalar alın ister sadece yabancı araç geçişlerini engellemek için kurun. Hgs Ogs site giriş bariyer sistemi için arayan müşterilerimiz için bu zamana kadar plaka tanıma sistemi önerdik. Çünkü hgs etiketlerinin frekansları araca yapıştırılan diğer etiketlerle tam performans sağlayamamaktadır. Veya araç camında film olan müşterilemiz biraz sorunlar yaşamaktadır.

Başarı oranı %75 bandındadır. Plaka tanıma sistemi için bir adet kamera araçların giriş açısına göre yeterli olmaktadır. Yazılım tarafından tanımlanan plakalar ile bariyer kontak almaktadır. Ve 1 – 1.5 saniye arasında tepki süresi ile oldukça stabildir.

Plaka tanıma sisteminin diğer avantajlarından birisi de otopark önüne yerleştirilen araçların plakasının sürekli olarak kamera tarafından okunmasıdır. Bunun önüne geçen plaka tanıma sistemi yazılımımız ile kullanıcı arayüzünden frame oluşturarak sadece aracın geldiği konum olumlu alan olarak çizilebilmektedir. Raporlamalar isteğinize göre özelleştirilebilmektedir.

Kumandalı Bariyer Sistemi

Kendi üretimimiz olan Ardox Bariyer ile yerli, hızlı ve endüstriyel tarzda bir bariyer üretimini de bu sayede gerçekleştirmiş olduk. Kumanda ile yaklaşık olarak 40 metreden alıcı sayesinde açılıp kapanma sağlayabilmektedir. Vatandaşlarımız bu sayede misafirleri geldiği zaman evden rahatlıkla bariyeri açabilmektedir.

Ardox Eko bariyer sitede oturan sayısı 100-200 arasında değişen yerlerde tercih edilmektedir. Ardox Pro Bariyer modelimiz yüksek mukavemet oranı ile günlük ortalama 1000 geçişi desteklemektedir. Sitede oturan sayısı 200-500 arasında olan site yerlerinde tercih edilmektedir.

Endüstriyel üretim olması sayesinde 20 yıla kadar sorunsuz olarak çalışmaktadır. 2 yıl teknik garantisi tüm elektronik ürünlerde olduğu gibi standart olarak sunulmaktadır. Site giriş bariyer sistemi hakkında daha fazla detay için iletişime geçiniz.

Bilgi & Fiyat Edinmek İstiyorum