Şerit bariyerler konferans, etkinlik alanı, avm, okul, fuar alanı, benzinlik, kurum, devlet kurumları, stadyumlar gibi daha birçok güvenlik ve insanların yoğun olduğu bölgelerde kulllanılan bariyer çeşididir. İsteğe bağlı olarak, şerit değiştirilebilir, ancak en yaygın ve şık kullanım kırmızıdır. Geniş tabla devrilmeyi ve sallanmayı önler. Şerit bariyerlerin herhangi bir noktadan bir noktaya taşınması kolaydır. Toplanması ve […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Şerit bariyerler konferans, etkinlik alanı, avm, okul, fuar alanı, benzinlik, kurum, devlet kurumları, stadyumlar gibi daha birçok güvenlik ve insanların yoğun olduğu bölgelerde kulllanılan bariyer çeşididir.

İsteğe bağlı olarak, şerit değiştirilebilir, ancak en yaygın ve şık kullanım kırmızıdır. Geniş tabla devrilmeyi ve sallanmayı önler. Şerit bariyerlerin herhangi bir noktadan bir noktaya taşınması kolaydır.

Toplanması ve saklanması oldukça minumum yer kaplar. Anında teslimat ile istenilen gün ve saatte adresinize teslim edilir. Ardox Bariyer veya Ardox Teknoloji iletişim adreslerinden bizlere anında ulaşabilrsiniz. Müşteri temsilcimize vereceğiniz sipariş ile ödemeyi güvenli şekilde yapabilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.