Road blocker güvenlik sistemleri arasında en güvenilir bariyer sistemidir. Ağır tonajlı araçlar başta olmak üzere yüksek hızlı araçların aniden tehlike oluşturmasına da engel olmakatadır. Yol kesici bariyerler diğer uzaktan kontrol üniteleriyle de entegreli olarak çalışabilmektedir.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


road blocker bariyeri

Road Blocker, yolun uzunluğuna göre üretilen en güvenilir bariyer sistemlerdir. Kullanılan tüm parçalar yüksek hızlı ve ağır yüklü araçların çarpmalarına karşı çok dayanıklıdır. Görünüş ve ağırlığının aksine kalkış ve inişlerde hidrolik sisteminin hassasiyet ile güvenli ve istenilen hızda açılıp kapanmaktadır. Buton, uzaktan kumanda, sensör, kart ve her türlü access kontrol sistemine uyumludur. Road Blocker Sistemleri bulunduğu yolun araç geçişlerini engellemek veya kontrolünü sağlamak için kullanılan sistemlerdir. Günümüzde terör eylemlerinin artış göstermesi nedeni ile ve önemli merkezlerdeki tehlike’nin artış göstermesi, kullanımını arttıran etkenlerdendir.

Ayrıca yol kesici olarak bilinir. Her türlü aracı durdurmasıylada bilinir.
Road Blocker çalışma esnasında yumuşak ve sessizdir ve yoğun trafik ortamları için sürekli çalışma sunar.

Road Blocker Özellikleri

Genel Özellikleri : Kaldırma yüksekliği 353mm veya 533mm
Genişlik :
5000mm’ye kadar değişken
Montaj :
Blok bölümü, çelik ön levha ve kapaklarla birlikte ağır çelik bölümden inşa edilecektir.
Boya : Kumlanmış, sıcak çinko püskürtme (galvanizli), astarlanmış ve son kat poliüretan boya ile kaplanmıştır. RAL boya numarasını bildiren müşteri istek üzerine alternatif yüzeyler sunulur. İstek üzerine karayolu taşıtları için kaymaz bir boya temin edilebilir.
Aksesuarlar: Endüstriyel hidrolik pompa tahrik ünitesi, Motor koruma, Kabin kapısındaki güvenlik kilidi, Devreden Çıkarma Anahtarı, Anahtarlı sigortalı besleme, Şebeke gösterge lambası, Uzun ömürlü kullanım için güçlendirilmiş hortumlar, Uzun ömürlü hidrolik contalar
Çalışma hızı: 3-6 saniye * Bu, otomatik ekipmanın BS EN 12453’e uygun olmasını sağlamak için bir risk değerlendirmesine tabidir.
Görev Döngüsü:% 100 görev oranı
Güvenlik: Araç Dedektörü, Güvenlik Fotoselleri, LED Trafik ışığı
Kontroller: Dahili güvenlik özelliklerine sahip programlanabilir lojik kontrol cihazı (PLC), erişim kartı, ses vb. Dahil olmak üzere erişim kontrol sistemlerinden girişleri kabul edecektir.

Ardox Bariyer olarak kollu bariyer sistemleri, kepenk sistemleri , kayar kapı sistemleri gibi daha birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.