Genel olarak yol engelleyicileri adı verilen motorlu platformlar, elektrohidrolik hareket kullanırlar ve şirket binalarından, terörle mücadele korumasının en üst seviyesine kadar olan tüm pazar gereksinimlerini karşılamak için iki farklı mekanik yöntem ve farklı uzunluklarda bulunurlar.Road Blocker Ankara Fiyatları için müşteri temsilcimiz hemen size dönüş yapacaktır. Road Blocker Ankara, tüm güvenlik seviyesini garanti altına almak için […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


road blocker bariyeri

Genel olarak yol engelleyicileri adı verilen motorlu platformlar, elektrohidrolik hareket kullanırlar ve şirket binalarından, terörle mücadele korumasının en üst seviyesine kadar olan tüm pazar gereksinimlerini karşılamak için iki farklı mekanik yöntem ve farklı uzunluklarda bulunurlar.Road Blocker Ankara Fiyatları için müşteri temsilcimiz hemen size dönüş yapacaktır.

Road Blocker Ankara, tüm güvenlik seviyesini garanti altına almak için tasarlanmıştır. DOS SD-STD-02.01 Rev. uyarınca başarılı bir çarpışma testi 03/2003 ve PAS 68, 80 km / s hızla süren 7.5 tonluk bir kamyonla gerçekleştirildi. Road Blocker Sistemi tek bir ünite olarak monte edilebilir.

Diğer ürünlerle birlikte araç kontrol noktaları için bir güvenlik boşluğunu doldurabilir. Geçekleşme işleminde, ağır blokaj segmenti yaklaşık 5 saniye içinde yükselir. Alçaltılmış konumda, Road Blocker göze çarpmaz, yolla aynı hizadadır ve SLW 60 köprü sınıfına kadar yük taşıma kapasitesine sahip tekerlekli araçları destekleyebilmektedir.

Acil Hızlı Çalışma (EFO) için isteğe bağlı bir akümülatör kullanarak, kullanma süresi yaklaşık 2 saniyeye düşürülebilir. 1m yüksekliğe kadar olan yolu kapatırlar. Yanıp sönen ışıklar ve isteğe bağlı uyarı şeritleri nedeniyle engelleme bölümü açıkça görülmektedir.

Böylece yaklaşan araçların derhal durdurulmasını sağlamakta oldukça etkilidir. Ardox Road Blocker Sistemleri Ankara, yüksek hassasiyete sahip giriş noktalarında yetkisiz araçlara karşı maksimum güvenlik sağlar.

Bu her büyüklük ve ağırlıktaki araçlar için geçerlidir. Yüksek mukavemetli çelikten yapılmış sağlam ve sağlam yapı, devlet koltukları, bankalar ve sınırdaki girişlerde en yüksek güvenliği sağlar.

Road Blocker Fiyatlarını sormak ve daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Engelleme yüksekliği1000 mm
Engelleme genişliği2000 mm – 4000 mm
Operasyon zamanıYükseltme: yakl. 5 saniye, indirme: yakl. 4 saniye
EFO (İsteğe bağlı)Yak. 2 saniye.
Sürücü ünitesiAyrı sürücü kabinine takılı
Kurulum derinliği1500 mm

Fiber Optik Sonlandırma Hizmeti hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.