Personel takip sistemi nedir? Personel Devam Kontrol Sistemi olarak da adlandırılan personel takip sistemi , Bu sistemler yöneticilerin çalışanlarını ve çalışma saatlerini takip etmelerine yardımcı olur turnike , kollu bariyer gibi sistemlerle entegre olarak çalışabilirWeb tabanlı personel takip sistemi ; Bilgisayar, tablet, ve akıllı telefonunuzdan internet arama motorundan online olarak giriş yapıp personel takibi yapmanızı […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Personel takip sistemi nedir?

Personel Devam Kontrol Sistemi olarak da adlandırılan personel takip sistemi , Bu sistemler yöneticilerin çalışanlarını ve çalışma saatlerini takip etmelerine yardımcı olur turnike , kollu bariyer gibi sistemlerle entegre olarak çalışabilirWeb tabanlı personel takip sistemi ; Bilgisayar, tablet, ve akıllı telefonunuzdan internet arama motorundan online olarak giriş yapıp personel takibi yapmanızı sağlayan yazılımdır.
Personel takibi yapmak için gelişen teknoloji ile birlikte bu günlerde sıkça web pdks üzerinden yapılmaktadır. Turnike sitstemleri ile entegre bir şekilde olarak çalışan Personel takip sistemi’nin en çok tercih edilmesindeki neden kişisel bilgisayarınız da bir yazılım kurma gerektirmemesi ve internete bağlı olduğunuz her yerden Google vb arama motorlarını kullanarak veya kişisel akıllı telefonunuzu kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde her alanda personel takibi yapmanızı sağlar. Lokal bilgisayarınızın yanı sıra verilerinizi daha güvenli bir ortamda korur.

Yüksek derece güvenlikli serverlarda korur. Yani personellerinizin takibini dilediğiniz zaman iş yerinizden, evinizden, seyahat halinde iseniz aracınızdan web pdks ile kolayca yapabilirsiniz.

Personellerin giriş/çıkışlarını raporlar hanlinde sizelere sunar, mesai saatlerini ve devamsızlık gibi verileri de özen ile raporlayarak sizelere sunar.Web pdks mesai, fazla mesai, kesinti ve ek kesinti hesaplarını da yaparak sizlere bu konuda oldukça kolaylık sağlar.

Personel giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutmanın en güzel yolu Personel Devam Kontrol Sistemidir. Turnike Sistemleri sayesinde turnikeden geçen personel geçişleri sistem üzerinden yöneticinin ekranına düşer. Sabah giriş saatlerini akşam çıkış saatlerini kontrol edebilir. Sürekli olarak izleme raporlama inceleme şansının bulunduğu sistemde yöneticilerin işi hayli kolaylaşmıştır. PDKS Fiyatlarını öğrenmek için iletişim sayfamızdan bizle irtibata geçebilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.