Bariyer kumandası veya otopark kumandası gibi uzaktan kontrol cihazlarıyla ister bariyerinizi, ister kişisel otopark bariyerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Bahçe kapısı, motorlu sürgülü kapı veya diğer adıyla kayar kapılarınızı evinizden çıkmadan yaklaşık 100m menzil ile açıp kapatabilirsiniz. Otopark kumandası alıcısı binanın veya şirketin konumuna göre menzili farklılık gösterebilir. Kuş bakışı ortalama 40 metreye kadar açabilmektedir. Mevcutta […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


otopark kumandası

Bariyer kumandası veya otopark kumandası gibi uzaktan kontrol cihazlarıyla ister bariyerinizi, ister kişisel otopark bariyerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Bahçe kapısı, motorlu sürgülü kapı veya diğer adıyla kayar kapılarınızı evinizden çıkmadan yaklaşık 100m menzil ile açıp kapatabilirsiniz.

Otopark kumandası alıcısı binanın veya şirketin konumuna göre menzili farklılık gösterebilir. Kuş bakışı ortalama 40 metreye kadar açabilmektedir.

Mevcutta herhangi bir kumandanız var ise sisteme paralel şekilde bağlanacak alıcı ile yeni kumandalarınızı kullanabilirsiniz. Bu sayede çok eski modeli olan bariyer kumandalarını bulmakla uğraşmayacaksınız.

Otopark Kumandası Fiyatları

Bariyer kumandası fiyatları ortalama 45 ila 60 tl arasında değişmektedir. Toplu alımlarda heryerde olduğu gibi indirim uygulanmaktadır. Sisteme tanıtılması oldukça kolay olan kumandalar sıkıntı yaşandığı takdirde teknik destek ekibimiz yerinde montaj ile sizlere himzet vermektedir. Şehir dışından arayanlar için görüntülü teknik destek ile 10 dakika içinde kumandalarınızı sisteme tanıtabilir. Ve anında kullanabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz. Günde yaklaşık 1000 adet üretimi yapılan bariyer kumandaları için siz de eski kumandanızı değiştirerek rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Garaj kumandası kopyalama, bariyer kumandası kopyalama işlemleri nasıl yapılır gelin şimdi onu inceleyelim.

Garaj Kumandası Kopyalama Nasıl Yapılır ?

Marka marka bariyer kumandası veya otopark kumandası kopylama işlemlerini anlatacağız.

BFT Marka Bariyerlerde Garaj Kumandası Kopyalama

Otopark kumandası kopyalama işlemleri oldukça basittir. Şimdi adım adım anlatalım.

1-Halihazırda çalışan kumandamızla bariyerimizi açıyoruz.
2-Bariyerin geri kapanmaması için önüne geçiyoruz veya sensörün önünü elimizle kapatıyoruz.
3-Daha sonra eski kumandamızın iki tuşuna aynı anda basıyoruz. Kırmızı ir kez basıyoruz.
4-Kopyalacağımız kumandada aynı işlemi yapıyoruz. açma ve kapama tuşlarına aynı anda basıyoruz. Kırmızı ışık yandıktan sonra bırakıyoruz ve açma tuşuna bir kez basıyoruz.
5- Birbiriyle eşleşen bariyer kumandaları artık hazır. Test edebilirsiniz.

Ardox Marka Bariyerlerde Garaj Kumandası Kopyalama

Bariyer kumandası kopyalama işi alıcı ile yapılmaktadır. Eskiden kullanmış olduğunuz kumandalar var ise kopyalama işlemi yerine sisteme takılacak alıcı kart ile yeni kumandalarınızı kullanabilirsiniz. Tanıtma işlemleri için alıcı cihaz gereklidir. İster teknik ekipten destek alınız ister size en yakın bölge bayimizden hemen destek alın.

Kayar Kapı Bariyerlerde Garaj Kumandası Kopyalama

Akıllı kumanda dediğimiz kumandalar eski tip kumandalardan oldukça kolay kopyalanmaktadır. Adımları gelin şimdi sırasıyla yapalım. Dikkat edilecek nokta ise bu işlemin tekrar tekrar yapılmamasıdır. Aksi takdirde bozulmaya sebep olacaktır. Eğer akıllı kumandanız var ise ve sıfırlamak istiyorsanız yapacağınız 2 adım vardır.
1- 1 ve 2 nolu tuşlara aynı anda basıyoruz ve ışık bir kaç kez yanıp söndüğünü görüyoruz. Işık yanıp sönme işlemi bittikten sonra bırakıyoruz.
2- 2 numaralıtuşa 3 kere basıp çekiyoruz. İşte bu kadar akıllı kumandamız sıfırlandı.

Gelin şimdi de akıllı kumandamıza eski kumandamızı kopyalayalım.

1-İlk olarak yeni aldığımız akıllı kumandanın 1 numralı tuşuna basıyoruz. Işık yanıp söndükten sonra eski kumandamızın ucunu (siyah film gibi olan yeri veya sırt sırta birleştirip) açma tuşuna basıyoruz.
2-İşlem tamamlandı. Yeni akıllı kumandanızı artık kullanabilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.