Otopark bariyeri fiyatları, bariyer sistemleri fiyatları ve kollu bariyer fiyatları hakkında bilgi almak ve kulanım detaylarını bu yazıdan öğrenebilir. Modeller hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Pro Bariyer, Eko Bariyer ve Çit Bariyer modelleri ile fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm Türkiye’ ye vermiş olduğumuz hizmet ile müşteri portfoy hedefimiz gün geçtikçe artıyor.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


otomatik kollu bariyer

Otopark bariyeri, özellikle site girişlerinde kontrollü erişim sağlamak, güvenlik görevlilerinin işini kolaylaştırmak için kullanılan kollu bariyer sistemidir. Açılma ve kapanma süresi yaklaşık olarak 3 saniyedir. Kumanda veya herhangi bir uzaktan kontrol ünitesi ile bağlantı sağlayabilir.

Kollu Otopark Bariyeri

Kollu bariyeri özellikle araçların yoğun olarak giriş çıkış sağladığı site, apartman, avm, güvenlik noktaları, fabrika girişleri, şantiye girişleri, millet bahçeleri, mezarlık girişleri, polis kontrol noktaları gibi yerlerde sıkça tercih edilmektedir. Kol boyu isteğinize göre kesilmektedir. 2 metre kollu bariyer, 3 metre kollu bariyer, 4 metre kollu bariyer, 5 metre kollu bariyer ve 6 metre kollu bariyer fiyatları kol boyu arttıkça değişmektedir.

otomatik kollu bariyer
kollu bariyer, türkiye bariyer hizmeti, muğla bariyer, bariyer ankara, kollu otopark bariyeri

Plaka Tanıma Bariyeri

Plaka tanıma sistemi, araçların plakalarını yüksek doğruluk oranıyla %98,9, okuyup izinli veya izinsiz olan araçların kontrolünü otomatik olarak sağlamaktadır. Kullanıcı bilgisayarından sisteme girip çıkan araçları kamera aracılığıyla canlı izleyip, raporlamalar ekranından günlük aylık veya yıllık olarak liste halinde geçişlerin raporunu alabilir.

plaka tanıma bariyeri
plaka tanıma bariyeri, plaka okuma sistemi

Pro Otopark Bariyeri

Yerli ve hızlı endüstriyel bariyer markamız Ardox Pro ile ömürlük hanenizi veya işletmenizi koruyun. Hızlı açılıp kapanma sürei ile diğer bariyerler ile olan arasındaki farkı keşfedin. PLC Kontrol ünitesi ile çalışma; hız kontrol parametre ayarlama. Smooth control down to zero speed with Omron MX2 Inverter. Manuel boşa alınabilme özelliği. -25 C / +70 C. 0,75 KW.

otomatik otopark bariyeri
Kollu bariyer sistemleri Ankara, kollu bariyer sistemleri, otomatik kapı sistemleri, bft bariyer, nice bariyer, Ankara bariyer fiyatları, ankara otomatik kapı, otomatik otopark bariyeri

Zincir Bariyer

Uzun mesafelerinizi ardox pro zincir bariyer ile kapatın. 15 metre ve daha fazla olan mesafelerinizi elektrikli zincir bariyer ile rahatça kapatabilirsiniz. Uzaktan kumandalı sistem ile rahatça kontrol edebilirsiniz. Araçtan inmeden zincir bariyerinizi kapatın. Veya açın.

zincir otopark bariyeri
zincir otopark bariyer, elektronik zincir bariyer, zincir bariyer

Çit Otopark Bariyeri

Araç geçişlerinin yanında hayvan ve insan geçişlerini de engel olmak istiyorsanız çit bariyer tam size göre. Mukavemeti sağlam, ömür boyu kullanım için uygun zincir bariyer modelimiz.

çit bariyer fiyatları
çit bariyer, site girişi otopark bariyeri, kollu bariyer

Fiyatlar ve teknik döküman hakkında daha fazla bilgi almak istiyebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan, watsapp numaramızdan veya e-posta hesabımıza proje veya ihtiyacınızı gönderirseniz sizinle iletişim kurabiliriz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.