Otopark Bariyeri Sistemleri Nedir ? Bariyer sistemleri site içerisindeki otopark alanına yabancı araçların girmesine engel olmak için kullanılan sistemlerdir. Bu kapsamda diğer bariyer sistemleri ürünleri gibi otopark bariyeri sistemleri de tercih edilmektedir. Zincir bariyer , mantar bariyer , kollu bariyer , road blocker gibi bariyer sistemleri bu alanda tercih edilen güvenlik sistemleridir. Otopark alanında giriş […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Otopark Bariyeri Sistemleri Nedir ?

Bariyer sistemleri site içerisindeki otopark alanına yabancı araçların girmesine engel olmak için kullanılan sistemlerdir. Bu kapsamda diğer bariyer sistemleri ürünleri gibi otopark bariyeri sistemleri de tercih edilmektedir. Zincir bariyer , mantar bariyer , kollu bariyer , road blocker gibi bariyer sistemleri bu alanda tercih edilen güvenlik sistemleridir. Otopark alanında giriş ve çıkışları kontrol altında tutmak gerekiyor. Fiyat – performans alanında etkili çözümler sunuyoruz. 10 yıl boyunca parça tedarik garantisi bu kapsamda önemli bir etkendir. 2 yıl boyunca teknik garanti sunduğumuz bariyer sistemleri ile sizlere hizmet veriyoruz.

Otopark Bariyeri Fiyatları

Otopark bariyeri fiyatları veya otopark bariyer sistemleri fiyatları paketlere göre değişkenlik göstermektedir. Pro , Eko , Çit, Mantar Bariyer paketlerine göre siz de istediğiniz özellikteki bariyer modeli için teklif alabilirsiniz. Ücretsiz yerinde keşif ekibimizi çağırabilir. Detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uzaktan kontrol sistemleri ile tam entegreli olarak çalışmaktadır. Otopark kumandası , plaka tanıma sistemi , hgs ve ogs ile birlikte çalışabilmektedir. Yaklaşık olarak 40 metre mesafeden alıcı görmektedir.

Otopark Bariyeri Sistemleri Hakkında

Ticari veya bireysel mülkünüze park etmesini istemediğiniz veya evde araba yolunuzu kullanan kişilerle ilgili bir sorununuz mu var? Eğer öyleyse, otomatik sınır elemanları ve güvenlik direkleri yelpazemiz bu devam eden soruna uygun maliyetli bir cevap sunmaktadır. Bariyer sistemlerinden mantar bariyer sistemleri bir araba yoluna veya yüzeye karşı gömülür ve gerektiğinde yerinden kaldırılır. Herkes tarafından çalıştırılabilen basit ama sağlam bir güvenlik çözümünüz vardır.

ARDOX ‘un otomatik ve manuel bariyerleri, binalarının veya mülklerinin güvenliğini artıran ve araç erişim kontrolünün çok önemli olduğu müşteriler için mükemmel bir çözümdür.

Şu anda daha küçük bir proje, büyük ölçekli yatırım veya belediye dairelerinizdeki trafik yönetimi üzerinde çalışın. ARDOX Bariyer şirketi yirmi yılı aşkın bir süredir, küçük ve çok katlı otoparklar, özel ve şirket binaları, sanayi ve hastane binaları, oteller, otoyollar, tüneller, geçiş ücretleri istasyonları ve bulunduğu diğer uygulama alanları için müşteri tarafından kanıtlanmış engelleri üretmekte ve sunmaktadır. Engelleri bağımsız önlemler olarak veya diğer erişim kontrol sistemleriyle birlikte kullanmak için uygundur. Giriş bariyerleri, park bariyerleri ve güvenlik bariyerleri olarak en yaygın kullanım alanıdır.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.