Kollu bariyer sistemleri Ankara olarak otopark bariyer sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı, nice bariyer ve bft bariyer çözümleri için detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


otopark bariyeri sistemleri

Otopark bariyer sistemleri ve kollu bariyerler; kalabalık şehir hayatında sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak adına elzem birer ihtiyaçtır. Nasıl ki evinizin kapısını kilitliyor, pencerelerinizi kapatıyorsanız sitenizin, binanızın ya da iş yerinizin güvenliği için otopark bariyeri de yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. 

Kollu bariyer sistemleri diğer adıyla otopark bariyer sistemleri olarak bilinen geçiş kontrol sistemleri oldukça fazla şekilde kullanımı artmıştır. BFT bariyer ve nice bariyer bu sektörde önemli iki markadır. İki markanın da ve ekstra diğer istenilen markalarında kurulumu bakım onarımı ARDOX Bariyerce yapılmaktadır. 

3 metre, 4 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda hazırlanabilen bariyer kolları ile geçiş noktalarını tamamen kapatabilir onay verdiğiniz araçlarında geçişini sağlayabilirsiniz. ARDOX otopark bariyer sistemleri bütçe ve kalite ikilemine göre farklı çeşitlerde otopark bariyerlerini ithal edip son kullanıcı müşterilerine dağıtımını yapmaktadır. Hem montaj hem de kurulum aşamasını kendimiz gerçekleştirmekteyiz. 

ARDOX otopark bariyer sistemleri; akıllı kol, emniyet fotoseli ve loop dedektörler ile geçen araçların zarar görmemesi için güvenlik paketleri ile donatılmıştır. Emniyet fotoseli ve loop dedektör bariyer kolunun altında bir araç varken kapat butonuna basılsa bile zararı engellemek için bariyer kolunu hareket ettirmez. Emniyet fotoseli ve loop dedektörü arızalansa bile akıllı kol özelliği ile kol altındaki bir cisme temas ettiğinde cismi algılayıp hemen kalkar. Otopark bariyer sistemlerinin özelliklerine ve kullanılacak otoparktaki araç geçiş yoğunluğuna göre açılma ve kapanma süreleri değişmektedir. 1-6 saniye aralığında süreleri mevcuttur.

Kollu bariyer sistemleri güvenlik amacının yanında da bazı ücretli sistemlerde de kullanılmaktadır. Kullanılan bu sistemlere HGS&Ogs, Plaka Okuma Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri, Kart Okuma Sistemleride entegre edilebilmektedir. Bu gibi sistemleri bariyerlerinize ekletmek sistemi daha da akıllı hale getirecek; bilgileri raporlama konusunu kolaylaştıracaktır. 

otomatik kollu bariyer
kollu bariyer, türkiye bariyer hizmeti, muğla bariyer, bariyer ankara

Otopark Bariyer Sistemleri ve ARDOX Bariyer

Doğru bariyer sisteminin kullandığından, bina sakinlerinin gerekli izinlerinin alındığından emin olduktan sonra sistem tasarımı işini üstleniyoruz, sistemi genel olarak projelendiriyoruz. Tasarımlarla uyumlu olacak sertifikalandırılabilir ürün ve sistemlere dönüştüren araştırma ve proje geliştirme işlemlerini yapıyoruz, projenizi yönetmek için uygun programları ve online sistemleri sağlıyoruz, uçtan uca çözümler sunuyor, ARDOX Bariyer ailesi olarak akredite montajcılarımız aracılığıyla sistem kurulumunu sağlıyoruz. 

Otopark Bariyeri Hızlı Kurulum 

ARDOX Bariyer olarak; Kollu bariyer sistemleri, bariyer sistemleri, kayar kapı sistemleri ve daha pek çok güvenlik alanlarında sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ankara’nın her yerine 7/24 teknik servis imkanı veriyoruz. 

Ayrıca yerinde keşif ekibimizle kepenkler, bariyer sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, HGS&OGS ve daha çok uzmanlık gerektiren sistemsel konularda hizmet vermekteyiz. Ankara ve çevre illerine; gerekirse tüm ülkeye uygun fiyat avantajları sunan ARDOX Bariyer’le hemen iletişime geçip, kaliteli hizmet alabilirsiniz. 

Uzman Ekiple Zamanında İş Bitirme Politikamız 

Kollu Bariyer Sistemleri ve Otopark Bariyer alanlarında hizmetlerimiz mevcuttur. Kollu Bariyer sistemleri güvenlik gerektiren bölgelerde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Geçişlerin kontrolünü sağlamak için kullanılır en etkili yöntemidir. Binanıza, sitenize, şirketinize istenmeyen araçların girişini engeller. 

Uzman ekiplerimiz ve firma yöneticilerimizle projelendirme aşamasından itibaren yapılan istişareler ve yoğun toplantıların sonunda işin maliyetini, işçiliğini, iş teslim süreleri gibi konuları toplantı sonunda belirlemiş oluruz. Tam zamanında ve kaliteli iş teslimi politikalarımızı bütün personellere tekrar tekrar hatırlatır, iş takibini sağlarız. 

Ücretsiz Keşif ve Teklif Verme 

Yerinde keşif ekibimizle 7/24 hizmet verdiğimizi yukarıda belirtmiştik. Şimdi tekrar altını çizerek belirtmek istedik. Uzman ekiplerimizce ücretsiz olarak iş keşfi ve teklif verme işlemleri yapılmaktadır. Bu hizmeti verirken, kalitemizden ödün vermemeyi misyon haline getirdik. 

Kollu Bariyer Sistemleri, Otopark Bariyeri, Motorlu Kayar Kapı Sistemleri ile sektörün öncü markasıyız. ARDOX Bariyer ismini markalaştırmak adına senelerdir süren çalışmalarımız müşteri memnuniyetleri ile meyvesini her daim vermektedir. Kepenk sistemleri, HGS&OGS Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemleri, Turnike Sistemleri, Road Blocker, Yana Açılır Bahçe Kapısı, Otomatik Kapı, Otomatik Bariyer Sistemleri gibi geçiş kontrol ve teknoloji adına verdiğimiz bu hizmetlerde de sektörün öncüsü olmaya adayız. 

Fiyat bilgisi almak istiyorum.