Otomatik otopark bariyeri geçişlerini kontrol altına alarak sizlere güvenli otoparklar temin etmektedir. Otomatik otopark bariyerleri, genellikle bir otoparkın giriş ve çıkış noktasında bulunur. Otomatik kapılar erişimi kontrol eder, trafik akışını iyileştirir ve müşterilerin çıkışta ücretlerini ödemelerini sağlar. Bu Otomatik Yükselen Kollu Bariyerler, uzun vadeli güvenilirlik, verimli çalışma ve dayanıklılık sunmak için tasarlanmıştır.Düzgün ve tutarlı bir […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


otomatik otopark bariyeri

Otomatik otopark bariyeri geçişlerini kontrol altına alarak sizlere güvenli otoparklar temin etmektedir. Otomatik otopark bariyerleri, genellikle bir otoparkın giriş ve çıkış noktasında bulunur. Otomatik kapılar erişimi kontrol eder, trafik akışını iyileştirir ve müşterilerin çıkışta ücretlerini ödemelerini sağlar.

Bu Otomatik Yükselen Kollu Bariyerler, uzun vadeli güvenilirlik, verimli çalışma ve dayanıklılık sunmak için tasarlanmıştır.
Düzgün ve tutarlı bir çalışma sağlamak için tasarlanmıştır.

Konut ve ticari uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanan bu bariyerler, ihtiyaçlarınızı karşılayacak en üst düzeyde esnekliğe sahiptir.

Yerli, endüstriyel ve hızlı bariyer ile diğer ürünlerden ayrılıyoruz. Günlük 10000 açılıp kapanma sayısı ile hızlı bariyer konusunda fark oluşturuyoruz. Araç geçişleri, yaya geçişleri ve güvenlik konusunda alınan tedbirlerin başında geliyor. Otomatik otopark bariyeri modellerimiz ile isteğiniz doğrultusunda özelleştirebileceğiniz bariyerinizi kullanabilirsiniz. Eko Bariyeri, Pro Bariyeri ile şık ve estetik tasarımlı bariyerlerimiz ile ister uzaktan kumanda ile ister plaka tanıma sistemi ile kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Kasa Ebatları255 x 325 x1020 mm (WxLxH)
Kol1-6 Metre
Açılıp Kapanma Süresi2.1-3.7 Saniye Arası – Kol uzunluğuna bağlı olarak
Kumanda Sayısı2 Kumanda
Hız KontrolPLC Kontrol ünitesi ile çalışma ; hız kontrol parametre ayarlama
Motor0,55 KW – 0.75 KW

Otomatik Otopark Bariyeri Tanıtım Videosu

Bariyer, bariyer sistemleri ve kollu bariyer alanında üretmiş olduğumuz ve imalatçısı konumunda olduğumuz bariyerler ile sizlere daha güvenli yaşam alanları sunuyoruz.

Kollu bariyer, bariyer, otomatik otopark bariyeri, bariyer sistemleri

Ürün Görselleri

İnternet üzerinde araştırma yaptığınızda bir çok markanın farklı modelleri sizleri karşılamaktadır. Fiyatları da bu bağlamda değişkenlik göstermektedir. Şimdi gelin şu fiyatlara bir güz atalım.

Bariyer Fiyatları

Bariyer fiyatlarında en önemli husus bariyerin montaj edileceği yer ve bariyerin kol uzunluğudur. Bariyer kolu boyu uzadıkça fiyatta bu bağlamda artmaktadır.

Eko Bariyer Fiyatı

Eko Bariyer Nedir ? Eko bariyer kol boyu 2 ila 4 metre aralığında olan kollu bariyer modelidir. Eko otomatik otopark bariyeri fiyatı 5000 TL ortalamasındadır. Bariyerin konulacağı yer önceden hazırlanması gerekmektedir. Nedir bu mantajın hazırlanacağı yerin özellikleri ? 40*40 ebatında beton dökülmesi yeterlidir. Yere olan mukavemetini artıracaktır. Ekstra olarak montaj yapılacak olan elektrik çekilmesi gerekmektedir.

Pro Bariyer Fiyatı

Pro Bariyer Nedir ? Pro bariyer kol boyu 5 ila 7 metre aralığında olan kollu bariyer modelidir. Pro otomatik otopark bariyeri fiyatı 6000 TL ortalamasındadır.

Çit Bariyer Fiyatı

Çit Bariyer Nedir ? Çit bariyer, bariyer kolunun altına çit şeklinde metal çubukların döşenmesi ile yapılmaktadır. En önemli özelliği arasından veya altından hayvan ve insan geçişine engel olmaktadır. Fiyatları ortalama olarak 14000 TL civarındadır.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.