Kayar kapı motoru , kart ünitesi ve içerisindeki motorun dişli sisteme hareket vermesi sayesinde kapıyı hareket ettirir. Kayar kapının ucunda bulunan fotoseller sayesinde açılıp kapanmasını sağlar. Kapanış anında ani geçişlere reaksiyon gösterir. Açılmauya veya kapanmaya zorlamaz reaksiyon göstermez. Kullanıcı sayısına göre , kapının ağırlığı ve uzunluğuna göre kapı motorunu seçmek gerekir. 1500 kg ve üstü […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Kayar kapı motoru , kart ünitesi ve içerisindeki motorun dişli sisteme hareket vermesi sayesinde kapıyı hareket ettirir. Kayar kapının ucunda bulunan fotoseller sayesinde açılıp kapanmasını sağlar. Kapanış anında ani geçişlere reaksiyon gösterir. Açılmauya veya kapanmaya zorlamaz reaksiyon göstermez.

Kullanıcı sayısına göre , kapının ağırlığı ve uzunluğuna göre kapı motorunu seçmek gerekir. 1500 kg ve üstü sürgülü kapı motorları kapı önündeki zaman kaybını önlemek için askeriye veya yüksek güvenlik önelim gerektiren yerler için yapılmaktadır. 600 kg ve üzeri sürgülü bahçe kapısı için ise orta düzey güvenlik önlemi gerektiren yerlerde oldukça kullanışlıdır.

Dayanıklı mekanizması ile mekanik parçaları ile ağır hava şartlarından muhafaza eder. Tüm otomatik kapı larda kullanılabilir.

Uzaktan kumanda veya HGS&OGS sistemi ile entegre olup kullanılabilir. Buton yardımıyla da açılışı sağlanabilir. İsteğe bağlı olan bu sistemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Yana Kayar Kapı Fiyatları

Yana kayar kapı motoru fiyatları için teknik ekibimiz sizinle irtibata geçerek size en uygun kapı motoru modelini söyleyecektir. Yerinde keşif ile istediğiniz zaman çağırabilirsiniz.

Kamera Sistemleri Fiyatları

Fiyat bilgisi almak istiyorum.