Misyon & Vizyon

Misyon

Bir yandan fiber optik sonlandırma hizmetlerine ağırlık verirken diğer yandan geçiş kontrol sistemlerine kaldığımız yerden devam etmeye, kaliteli hizmet anlayışını Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye yaymaya kendimize söz verdik. Ardox Teknoloji adını yüksek yerlerde tutmak için bariyer, kayar kapı, mantar bariyer, road blocker, bahçe kapısı, kartlı geçiş, apartman bahçe kapısı gibi bariyer ve geçiş kontrol sistemleri üzerine tekrar kaldığımız yerden devam etmeye başladık. Önce güleryüz sonra iş anlayışıyla devam ettiğimiz bu yolda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Vizyon

Ardox, 2018 yılında kurucularının 15 yıllık sektör deneyimlerini harmanlayarak başta geçiş kontrol sistemleri olmak üzere otopark bariyeri , bariyer sistemleri , kollu bariyer , zayıf akım sistemleri gibi komplike alt yapıların kablolaması ile başlayan, montaj sürecinden yazılım adaptasyonuna kadar uçtan uca bilgi akışını sağlayan, güvenlik teknolojilerinde etkin çözümler sunan, sadece profesyonel olduğu konularda hizmet anlayışına sahip devlet destekli kurulmuş, genç, dinamik, vizyon sahibi bir kuruluştur.

Every former smoker can tell you just how hard it is to stop smoking cigarettes. However, there are a range of stop smoking commodities that can assist you on your transition to a smoke-free lifestyle.

Ardox Bariyer @CEO Emrah İşli

Bilgi & Fiyat Edinmek İstiyorum