Mantar Bariyer | Otopark Bariyeri ve Kollu Bariyer Sistemleri

Mantar Bariyer

Mantar bariyerler en sağlam yapıya sahip güvenlik sistemlerinden birisidir. Yerden çıkan bariyerler olarak adlandırılan mantar bariyerler uzaktan kumandalı olarak çalışabilmektedir. Plaka tanıma sistemi gibi geçiş sistemleri ile tam entegreli olarak çalışabilmektedir.
  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


mantar bariyer sistemleri

Kompakt Tasarım
Mantar bariyerler sağlam bir yapıya ve modern tasarıma sahiptir. Ayrıca, dış etkenlere karşı oldukça dirençli olan ve üstünde yüksek lümenli led sistemi vardır. Mantar bariyerin kontrol sistemi kendi içinde birleştiği için, ünitenin kabini dışarıda bulunmaz, bu nedenle diğer bariyer sistemleriyle karşılaştırıldığında görsel kirliliğe neden olmaz.

Mantar bariyerler apartman girişlerinde, alışveriş merkezlerinde, hastaneler bölgesinde, bina giriş kapıları vb. yerlerde güvenliğin yüksek düzeyde sağlanması açısından kullanılan sistemlerdir. Mantar bariyerler, pnömatik ve hidrolik mantar bariyer olmak üzere iki çeşittir. Ledli bariyer ise bu iki çeşit bariyer tipine de entegre edilebilir durumdadır.  

Mantar bariyer sistemleri, uzaktan kumanda, plaka okuma, kartlı geçiş, buton ve ogs’li geçiş sistemi ile çalışabilecek şekilde üretilebilmektedir. Mantar bariyer sistemleri aynı zamanda istenilen çap ve yüksekliğe göre de üretilmektedir. 

Yerden çıkan bariyerlerin yüksek güvenlik önlemi

Bariyerlerimizin tümü PAS 68 veya IWA 14-1 darbeli test edilmiştir ve yüksek güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bunlar, yayaların serbest dolaşımını sağlarken, karayollarını veya çevre birimlerini kötü niyetli insanlara karşı veya tehlikeli bir araçtan koruyan tehlike azaltma çözümleridir.Baba bariyer olarakta adlandırılan mantar bariyerler tam anlamıyla görsel ve çevresel bir çözüm ürünüdür. Diğer mantar çeşitlerine nazaran kullanımı oldukça kolaydır.

Estetik görünüm

Bariyer, halk algılarının ve estetiğin dikkate alındığı alanlar için idealdir, ancak aynı zamanda yüksek bir güvenlik seviyesine de ihtiyaç vardır. Alışveriş merkezleri, stadyumlar, havaalanları, spor alanları, kamusal alanlar ve şehir merkezleri, darbelere göre sınıflandırılmış statik ve otomatik direkleri güvenlik çözümü olarak görecek sektörlerdir.

Mantar bariyer teknik özellikler

Enerji: AC 380 Volt
Güç Tüketimi: 1,1 – 2,2 KWatt
Gövde: 5 mm paslanmaz çelik silindir.
Çalışma sıcaklığı: -20 – + 60 ° C
Boyutlar: Yükseklik: 700 mm, Çap: 273 mm / 1100 mm, Çap: 300 mm
Bariyer Yüksekliği: 50 – 70 cm

Acil Durum Modu: Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol edilebilir. Diğer yönde de çalışabilir. Manuel olarak indirme veya kaldırma.
Çalışma Aralığı: Aşağı ve yukarı hareketleri 2-4 saniye arasında ayarlanabilir. Sürekli çalışmaya uygun 24 saat. Acil durumlarda ve enerji kesintilerinde manuel kaldırma ve kaldırma için bir kaldıraç pompası ve bir harici basınç emniyet valfi bulunmaktadır.
Kontrol Paneli: Kontrol panelinde faz koruması, aşırı akım koruması, sigortalar, bağlanabilir çevre birimleri için hazır röleler ve döngü sensörü soketleri bulunur. Mikroişlemci kontrol panelinde dotMatrix LCD ekran bulunur. Cihazın hareketleri ve konumları ekrandan izlenebilir. Bu cihazın müdahale ve kontrol süresi son derece kısadır.

Kontrol: OGS – HGS sistemi anteni, kumanda veya çevresel birimler.
Sistem: Mikroişlemci kontrollü. Çift oyunculukta çalışır.
Özel Tasarım: İstenilen özgün tasarım ve boyutlarda üretilebilir.
Garanti: Mantar Bariyer Sistemi 2 yıl garantilidir.
Teknik Servis: Tüm Türkiye.
Kalite Standartları: CE (73/23 / EEC, 93/68 / EC, prEN 12453, EN 50133-1), ISO 9001: 2008
Montaj: Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj.

Daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için tıklayınız

ÖNCEKİ YAZISONRAKİ YAZI

Bilgi & Fiyat Edinmek İstiyorum