Mantar Bariyer Fiyatları | Otopark Bariyeri ve Kollu Bariyer Sistemleri

Mantar Bariyer Fiyatları

Mantar bariyer Ankara fiyatları istenilen ölçü ve boyuta göre çeşitlilik göstermektedir. Güvenlik konusunun son zamanlarda ön plana çıkmasıyla belediye, özel şirketi kamu kurum ve kuruluşları da kendi üstlerine düşen güvenlik önelmelerini almaya başladı. Mantar bariyer bunların başında gelmektedir. Kolay kullanım şık tasarım ve görselliği ile müşterilerin en çok tercih ettiği güvenlik aracıdır. Araç geçişlerini engellemenin […]
  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


mantar bariyer fiyatları

Mantar bariyer Ankara fiyatları istenilen ölçü ve boyuta göre çeşitlilik göstermektedir. Güvenlik konusunun son zamanlarda ön plana çıkmasıyla belediye, özel şirketi kamu kurum ve kuruluşları da kendi üstlerine düşen güvenlik önelmelerini almaya başladı. Mantar bariyer bunların başında gelmektedir. Kolay kullanım şık tasarım ve görselliği ile müşterilerin en çok tercih ettiği güvenlik aracıdır. Araç geçişlerini engellemenin en etkili yolu yola mantar bariyer döşemektir. Kumanda veya buton yardımıyla çalıştırılan mantar bariyer kartla geçiş için de elverişlidir.

Araç geçişlerini kısıtlamak veya izin vermek için etkili yoldur. Galvaniz kaplı çelik veya paslanmaz nikel çelik gövdeye sahiptir. Silindirik şekilde olan bariyer ışıklandırma ile gece bile rahatça görülebilir. 220 / 380 Volt arasındaki gerilimde çalışabilir.

Anti panik butonu ile daha hızlı çalışır. Ürün seçenekleri arasında hidrolik, havalı, motorlu, manuel ve sabit tipleri vardır. Ayrıca anti terörö mantar bariyer üretimimiz de mevcuttur. Mantar bariyer ankara fiyatlarını sormak için hemen telefon edebilirsiniz.

Hidrolik Mantar Bariyer

Hidrolik kontrol mekanizması vardır. Uzaktan kontrol edilebildiği gibi fotosel ile araç yaklaştığında da açılıp kapanabilir. Nizamiye girişlerinde genelde hidrolik mantar bariyer kullanılır. Dayanıklılık testlerinden geçmiş olan mantar bariyerleri tercih edebilirsiniz.

Mekanik Mantar Bariyer

Hidrolik mantar bariyer çeşitlerine göre fiyat olarak daha ekonomiktir. Elektrik kesintilerinde bile manuel indirip kaldırma özelliği bulunmaktadır.

Manuel Mantar Bariyer

Elle kontrol edilebilen mantar bariyer çeşididir. Elektrik, mekanik veya hidrolik mekanizma kullanılmadan elle indirilip kaldırılabilr. Çok yoğun şekilde kullanılmaz çünkü kullanımı zordur.

Sabit Mantar Bariyer

Çarpma ve saldırı ihtimaline karşı zemine oldukça güçlendirilmiş olarak sabitlenmiş bariyer çeşididir. Yere dübel ve vida ila sabitlenerek sağlam şekilde monatjı gerekir. Teknik ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

Mantar Bariyer Ankara Fiyatları

Ürünün üretildiği malzemeye göre değişkenlik gösteren mantar bariyer fiyatları kullanılan mekanizmaya göre de farklılık gösterebilir. Kullanılan sacın kalınlığına göre fiyatı farklı olacaktır. Hidrolik mantar bariyer fiyatları manuel mantar bariyer fiyatlarına göre biraz daha pahalıdır. Malzemenin kalınlığı da mantar bariyer fiyatları nı etkileyecektir.

Turnike Sistemi Modelleri için websitemizi ziyeret edebilirsiniz.

Bilgi & Fiyat Edinmek İstiyorum