Kollu Bariyer Sistemi uzaktan kumandalı bariyer ve bariyer kumandası temini konusunda firmamız size uzun yıllar garanti vermektedir.Üretmiş olduğumuz yerli bariyer sistemi ile lider firmayız. Kollu bariyer sistemi ve bariyer kumandası alımınızda doğru model seçimi için firma personelimizden bilgi alabilirsiniz. Bariyer Kumandasının Kullanımı Bariyer kumandasının kullanımı oldukça kolaydır. Montaj işlemi için araçların giriş ve çıkış yapacakları […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


bariyer kumandası

Kollu Bariyer Sistemi uzaktan kumandalı bariyer ve bariyer kumandası temini konusunda firmamız size uzun yıllar garanti vermektedir.Üretmiş olduğumuz yerli bariyer sistemi ile lider firmayız. Kollu bariyer sistemi ve bariyer kumandası alımınızda doğru model seçimi için firma personelimizden bilgi alabilirsiniz.

Bariyer Kumandasının Kullanımı

Bariyer kumandasının kullanımı oldukça kolaydır. Montaj işlemi için araçların giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Kumanda ve buton ile de kontrolü sağlanmaktadır. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Çift buton ile bariyeri kontrol etmek isterseniz, açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunur. Teki ile kontrol etmek isterseniz ise butona her basışta bir sonraki komuta geçiş sağlanacaktır. Farklı butonlar ile kullanışlarına göre bariyer fiyatları farklılık göstermez. Bariyer modellerinde müşterinin isteğine göre zaman kontrol özelliği de eklenebilmektedir.

Uzaktan Kumandalı Kollu Bariyer Fiyatları

Siz de apartmanınıza veya binanıza kumandalı bariyer sistemi kurmak istiyorsanız Ankara şubemizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstediğiniz modelde bariyer için bariyer kumandası modelimiz bulunmaktadır. Yedek bariyer kumandası almak istediğiniz de firmamıza ulaşarak temin edebilirsiniz. Kollu bariyer, otopark bariyeri, bariyer sistemleri modelleri ile verdiğimiz hizmetten mağazamıza gelerek ziyaret edebilirsiniz. Kollu bariyer sistemleri hakkında yazımıza göz atabilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.