Kollu Bariyer | Otopark Bariyeri ve Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu Bariyer

Ardox Bariyer yılın kollu bariyer fırsatı ile sizlerin karşısında. Eko model üzerinde yapmış olduğumuz fırsat ile fiyat-performans ürünü olan kollu bariyeri sizlerin tercihine sunuyoruz. Paket içeriğinde 2 adet kumanda ve takım halinde fotosel seti bulunmaktadır. Kampanyamız stoklarla sınırlıdır.
  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


kollu bariyer sistemleri
kollu bariyer
kollu bariyer, bariyer sistemleri, otopark bariyeri, en ucuz kollu bariyer

İşte…Ardox Bariyer Kampanyası

Kampanya sadece Ardox Eko-1 Kollu Bariyer modelinde geçerlidir.

Teknik Özellikleri
Besleme Gerilimi: 220 V AC + / -% 10 / 50 Hz
•Motor: 180W/ 12V DC
•AçmaHızı: 5s
•Kapatma Hızı: 7-10s ayarlanabilir.
Max. Kol Uzunluğu: 6m.
•Ürün Ağırlığı: 65kg
•Kullanım Sıklığı: Çok yoğun kullanıma uygundur. Pratik olarak sınırlama yoktur.
•Hızlı Açılma -Yavaş Kapanma :Bariyer kullanımında beklenen özellik hızlı açılmasıdır. Müstesna bazı uygulamalar haricinde kapanma hızı çok önemli değildir. Tecrübelerimiz,yavaş kapanan kolun dikkatsizlik ve acelecilik sonucu meydana gelen bariyer kazalarını büyük ölçüde önlediğini göstermiştir.
•Emniyet Fotoseli: Sürgülü kapının çalışma alanı içerisine emniyet fotosellerinin görüş alanı içine herhangi bir engel girdiğinde kapının kapanması önlenir. Kapanma esnasında emniyet fotoseli bir engel algılarsa, bariyer koludurup engelortadan kalkana kadar bekler,sonra otomatik olarak açılır.
•Otomatik Kapanma :Otomatik kapanma özelliği kontrol kartı üzerindeki Dip-switch ile aktif ya da pasif hale getirilebilir. Açık bekleme süresi ayarlanabilir.
•Kol Kilitlenmesi :Mekanik konstrüksiyonu sayesinde kol nihai konumlardakilitlenir. Dışarıdan müdahaleler ile kolu kaldırmak ve iç mekanizmaya zarar vermek mümkün değildir. Harici kol kilidi gerektirmez.
•Manuel Kullanım :Elektrik kesilmesi halinde (veya istenildiği zaman) bariyermanuel olarak hareket ettirilebilir.

Kampanyalı Bariyer Kumandası Fiyatı

Paket içeriğinde 2 adet bariyer kumandası mevcuttur. Ekstra almak istenirse bariyer kumandasının adet fiyatı 40TL ‘dir.

Kollu bariyer veya çubuk bariyer sistemleri üzerine Türkiye ‘de üretilen en şık ve kullanımı en kolay stabil çalışan kollu bariyeri bünyemizde bulunduruyoruz. Malzeme kalitesi olarak en iyi kollu bariyeri üretmenin gururu ile işlerimizi en kısa sürede bitirme vizyonu ile çalışıyoruz.
İşte yerli, hızlı ve endüstriyel bariyer Ardox kollu bariyer.

Kollu Bariyer Nedir ?

Kollu bariyer, stabil olarak uzun yıllarca kullanımı olan bariyer motoru üzerine konumlandırılan, bariyer kolu ile araç, insan veya hayvan geçişini engelleyen bir araçtır. Bunu yaparken bariyer kumandası ile veya HGS Etiketinden yararlanılabileceği gibi plaka tanıma sisteminden yararlanılarak araç tanıma ile giriş ve çıkışlar gerçekleştirilebilir. Ardox

Kollu Bariyer, orta ve yüksek kullanımlı otoparklara araç erişimini kontrol etmek için ideal bir otomatik yükselen kol bariyeridir. Kanıtlanmış %100 görev döngüsü, gelir tahsilatı ve erişim kontrol sistemleriyle kolayca entegre edebilen güvenilir ve dayanıklı bir bariyerdir. Bariyer kolu istediğiniz boyuta göre ayarlanabilmektedir. 2 ila 6 metre arası ölçeklendirilen bariyer kolu isteğe göre ölçüsünde ayarlanmaktadır.

Ardox Pro Kollu Bariyer Teknik Özellikleri

Kasa Ebatları255 x 325 x1020 mm (WxLxH)
MalzemeBariyer kasası: 1,5 mm toz boyalı çelik (standart)
Kol4-6 Metre
Açılıp-Kapanma Süresi2.2 – 3.7 Saniye Arası – Kol uzunluğuna bağlı olarak
Motor0,75 KW
Hız KontrolPLC Kontrol ünitesi ile çalışma ; hız kontrol parametre ayarlama
SertifikalarISO 9001:2008 – CE – TSE – HYB
Kumanda Sayısı2 Kumanda
Güç Girişi220 V AC Tek Fazlı
Çalışma Frekansı%100 görev döngüsü ile desteklenen 6000+ ardışık hareket
Hareket KontrolüSmooth control down to zero speed with Omron MX2 Inverter
Manuel ModManuel boşa alınabilme özelliği
Pozisyon KontrolFiziksel konum ayarlamalı endüktif sensör aşağı ve yukarı pozisyonlar için, pozisyon ayarı
Otomatik KapanmaOtomatik kapanma özelliği ve süre ile ayarlanabilme özelliği
Kırılan Kol (Opsiyonel)Araç tarafından çarpma olması halinde, kol kendi montaj noktasından otomatik olarak serbest kalır.
KurulumÜcretsiz Kurulum
Garanti Süresi2 Yıl Ücretsiz
Parça Garantisi10 Yıl Parça Tedarik Garantisi
Opsiyonel AksesuarlarButon Kontrol Ünitesi, Loop Dedektör, Flaşör, Uzaktan Kumanda, Trafik Lambası
Ortam Nemi100% veya daha az(Yoğunlaşma olmadan)
Ortam Sıcaklığı-25 C / +70 C
Çalışma SayısıGünde 10.000+ araç geçişi için uygun çalışma performansı

Entegrasyon

Kollu bariyer veya çubuk bariyer modelleri istediğiniz kontrol ünitesiyle entegre edilebilir. Plaka okuma kamerası, buton kontrol ünitesi, rfid okuyucu veya uzaktan kumanda ile erişim sağlanabilir. 2 yıl teknik garanti mevcuttur.

Otopark Bariyeri Nedir ?

Otopark bariyeri araç geçişlerini ve yaya geçişlerini güven altında tutmak için kullanılacak en önemli bariyer sistemlerindendir. Apartman girişlerinde , bina girişlerinde, hastane otoparklarında, hastane girişleirnde kollu bariyer kullanımı ile güvenlik görevlilerinin ve personellerin işini kolaylıştırırken güvenliği orta düzeyde sağlamaktadır. Yüksek derecede güvenlik için road blocker ve mantar bariyer ürünlerimizi kontrol edebilirsiniz. Kollu bariyer modellerinden olan otopark bariyeri, bariyer modelleri ile giriş ve çıkışları siz de kontrol altına alabilirsiniz. Fiyatlar hakkında müşteri temsilcimiz sizlere yardımcı olurken en uygun fiyat teklifi ile sizlere dönüş sağlamaktadır.

Kollu Bariyer Sistemleri Hakkında

Bariyer firmaları arasında ilk sıralarda yer almamız yapmış olduğumuz işin önemini göstermektedir. Otopark bariyeri sistemleri ve kollu bariyer sistemleri hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara Ardox-Blog sayfasından cevap bulabilirsiniz. Diğer markalardan olan avantajımız 20 yıl boyunca parça tedariği garantisi vermemizdir. Ömür boyu sorunsuz şekilde çalışması için yapmış olduğumuz AR-GE çalışmaları ile %100 performansa ulaştık. Dubaiden metrosundan, İstanbul metrosuna, Ankara şehir hastanelerinden, Bodrum plajlarına kadar vermiş olduğumuz ürün hizmetini sizlere sunuyoruz. Fiyat teklifi almak için tıklayınız.

ÖNCEKİ YAZISONRAKİ YAZI

Bilgi & Fiyat Edinmek İstiyorum