Ankara Kollu Bariyer ve Turnike Sistemleri ile günümzde giderek artan insan yoğunluğunu güvenli bir şeklide ve hızlı sağlamak için hizmetlerimize gün geçmeden devam ediyoruz. Ankara Kollu Bariyer fiyatları ve tüm detaylar için yazımıza göz atabilirsiniz.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Otopark bariyeri

Ankara kollu bariyer sistemleri ve motorlu kayar kapı sistemleri olarak sadece bariyer üzerine çalışmıyoruz. Turnike sistemleri üzerine de çalışan ekibimiz hız kesmeden çalşmalara devam ediyor. Ankara kollu bariyer ile yapmış olduğumuz başarı ile turnike ve personel devam kontrol sistemleri üerine de devam ediyor.

Kullanılma Alanları

Personel ihtiyacının hız kesmeden arttığı bu dönemde yöneticilerin veya görevli kişilerin tercih sebebidir. Personel ve işçilerinin giriş ve çıkışlarını kontrol etmek ve güvenliği sağlamak için en etkili yollardan olan turnike sistemlerine başvurmaktadırlar.

Parmak izi okuma, kartlı geçiş, yüz tanıma sistemleri gibi turnike ile entegre olabilecek yazılımlarla geçişleri kontrol altında tutmak son derece önemli konudur. Güvenlik açısından her kurumda gerkelidir. Yemekhane sistemlerinde, okul girişlerinde, şantiyelerde, avmlerde ve/veya statlarda kullanılan turnike sistemleri hem son derece güvenli hemde hızlı insan geçişini sağlamak için en etkili yoldur.

Ankara Turnike Sistemleri

Araç geçişlerini kontrol altında tutmak için Ankara kollu bariyer sistemleri nasıl önemli ise Ankara turnike Sistemleri de insan sirkülasyonun yoğun olduğu yerlerde son derce önemlidir.

Ardox Ankara Kollu Bariyer Sistemleri olarak tüm personel geçiş kontrolleri ve araç geçiş kontrolleri üzerine çalışan ekibimizle yazılım ve donanım desteği vermeye hazırız.

Turnike Sistemleri Fiyatları

Kollu bariyer Ankara fiyatları hakkında sizde fiyat öğrenmek yerinde keşif ekibimizi çağırmak ve bariyer üzerine fikir almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilrsiniz. Giderek artan insan yoğunluğu güvenlik ve geçişleri kontrol altında tutmayı zora sokmaktadır. Özellikle yoğun çalışılan yerlerde giriş çıkış saatlerinin gözlem altında tutulması yöneticiler için son derece önemlidir. Turnike sistemleri Ankara olarak bu konuda sorularınızı sormak ve fiyatları öğrenmek için hemen telefon edebilrsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.