Otopark ve trafik yönetimi herhangi bir işyerinde sağlık ve güvenlik stratejisinin kilit bir unsurudur. Mantar Bariyer Sistemleri ve diüğer bariyerlerin kullanılması bunun iyi bilinen bir parçasıdır ve kollu bariyer ürünlerimiz, tesisinize en uygun sistemi oluşturmak için seçenekler sunar. Sağlık ve güvenlik mevzuatına uyulmaması ciddi sonuçlar doğurabilir. ARDOX‘un kollu bariyerlerinin seçimi, tesislerinizde ve çevresinde en yüksek […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


kollu bariyer sistemleri

Otopark ve trafik yönetimi herhangi bir işyerinde sağlık ve güvenlik stratejisinin kilit bir unsurudur. Mantar Bariyer Sistemleri ve diüğer bariyerlerin kullanılması bunun iyi bilinen bir parçasıdır ve kollu bariyer ürünlerimiz, tesisinize en uygun sistemi oluşturmak için seçenekler sunar.

Sağlık ve güvenlik mevzuatına uyulmaması ciddi sonuçlar doğurabilir. ARDOX‘un kollu bariyerlerinin seçimi, tesislerinizde ve çevresinde en yüksek güvenlik standartlarını sürdürmek için ihtiyacınız olan her şeyi içeren çok yönlü ürün yelpazesini içerir. Kollu bariyer tipleri ve sizin için çalışmaya nasıl adapte edilebilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanışlı kollu bariyer satın alma rehberimizi inceleyin.

Otoparklar, şantiyeler ve diğer iyi kullanılan dış mekânlar, artan sayıda potansiyel tehlikeye neden olabilecek çok fazla trafik barındırmaktadır. Bunların hem araçlara hem de mülklere verilen zararı ve ayrıca sürücü ve yayalardaki yaralanmaları ve hatta ölümleri önlemek için dikkatlice yönetilmesi gerekir. Kollu bariyer sistemlerimiz bu amaca ulaşmak için esnek ancak güvenilir bir yöntemdir.

Kollu Bariyer Çeşitleri

Çeşitli konumlarda hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilirler ve araç ve yaya trafiğini kontrol etmek için hayati bir araçtır. Yüksek görünürlük bantlarına sahip bu uyarlanabilir üniteler, endüstriyel ve şantiyeler gibi ağır iş yerlerinde veya ofislerde, okullarda ve perakende satış yerlerinde ara sıra kullanım için iç veya dış mekan kullanımı için mükemmeldir.

Ayrıca ürün yelpazemiz, hemen hemen her yerde kullanılabilen bir bariyere sahiptir.

Engeller ve Esneklik

Ardox Bariyer ‘de, işletmelerin değişen ihtiyaçlarını anlıyoruz ve “herkese uyan tek bir boyutun” yaklaşımının etkili olmayacağının farkındayız. Kollu bariyer sistemlerimizle, iş yerinize uygun bir çözüm oluşturmak için bileşenler ayrı olarak satın alınabilir. Uzunluğun uzatılması için ilave direkler satın alınabilir ve çeşitli dirsekler bariyerinizin ucunun duvarlara ve metal yüzeylere monte edilmesine olanak sağlar.

Kollu bariyer sisteminin gece kolayca görülebilmesi için güvenlik ışıklarının kullanılması önerilir.

Bariyer Sistemlerinde Bilmeniz Gerekenler

Kollu Bariyer Sistemleri ve Road Blocker gibi trafik yönetimi ürünlerini satın alırken, ürünlerin güvenlik standartlarının mevcut mevzuata uygun olduğunu bilmek güven vericidir. Ardox’da alışveriş yaparak, durumun bu olduğundan emin olabilirsiniz. Güvenlik bariyerleri de dahil olmak üzere geniş ürün yelpazemizle çalışanları, ziyaretçileri ve halkın üyelerini güvende tutan bir ortam yaratabilirsiniz.

Otoparklardaki kaza riski hiçbir zaman ortadan kaldırılamaz, ancak iyi trafik yönetim sistemleri riskleri önemli ölçüde azaltacaktır. Kollu bariyer sistemlerimiz esnek ancak dayanıklı bir trafik yönetimi yöntemi sunar. Bu sayede tesislerinizde herkese güvence sağlar. İyi yönetim, tesisinize giren ve çıkan araçların verimliliğini de artıracaktır.

Hangi ürünlerin gereksinimlerinize uygun olduğu konusunda daha fazla tavsiye için, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Fiber Optik Sonlandırma Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız..

Tüm otopark bariyerlerimiz standart olarak ağır hizmet tipi dişli kutuları ve motorlarla donatılmıştır ve günlük olarak binlerce çalışma döngüsü ile başa çıkma kapasitesi sunar. Bariyerler hala hızlı açılma ve kapanma sürelerini koruyacak, bu da hala kuyruk geçişini önlerken trafik akışını artırmak için bilerek tasarlanmış bir özelliktir.

Tüm otomatik bariyerlerimiz hem güvenlik cihazlarıyla (güvenlik indüksiyon halkalarından hem de güvenlik fotosellerinden ve bazı durumlarda her ikisinden de oluşan) hem de standart olarak “Giriş / Durdurma” işaretleriyle birlikte gelir ve size tamamen rahat bir şekilde IP puan verir. Bariyerinin tamamen güvenli ve emniyetli olduğunun garantisini veriyoruz.

Ardox Kollu Bariyer Sistemleri olarak, sitenizdeki trafiği özel gereksinimlerinize göre verimli bir şekilde kontrol eden araç bariyerleri sağlayabilir ve / veya kurabiliriz. Ayrıca yakınlık kart okuyucular, dijital tuş takımları, radyo fob erişim sistemleri ve uzun menzilli plaka tanıma dahil olmak üzere, çok çeşitli erişim kontrolü sunulmaktadır. Gerekirse, sitenize giriş / çıkışları izlemek ve izlemek ve ayrıca trafik engellerini mevcut erişim kontrolünüze bağlamak için sistemler de sağlayabiliriz.

Kollu Bariyer Sistemleri Kullanım Alanları

Otopark Engellerimiz, standart olarak, modern kent ortamına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış, standart olarak “Kentsel Gri” bir renkte gelir, ancak özel gereksinimlerinizi karşılayacak engelleri eşleştirebiliriz. Ayrıca gün geçtikçe daha popüler olan Güneş Enerjili Otomatik Bariyerleri tedarik edebilir ve kurabiliriz. Aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Ankara ‘nın her yerine hizmet veriyoruz.

  • Ticari park alanları
  • Personel park alanları (3 araç park alanından 500’ün üzerine kadar)
  • Alışveriş merkezi park alanları
  • Oteller, hastaneler ve üniversiteler için halka açık park alanları
  • Çok katlı otoparklar
  • Fabrika binası içinde

Otopark alanlarınızı güvenceye almanın etkili, güvenilir ve ekonomik bir yolunu arıyorsanız,Ardox Kollu Bariyer Sistemleri ve Kayar Kapı Motoru sizin için en iyi çözümü sunar.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.