Uygun fiyatıyla herkesin rahatlıkla erişebildiği kilitli otopark bariyeri diğer adıyla otopark demiri kolay kurulumu ile dikkat çekmektedir. Halka açık park yerlerinde olmazsa olmaz kişisel park bariyerleri ile aracınızın yerini sağlama alın.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


kişisel park bariyeri

Kişisel bariyer sistemleri, düzensiz bir biçimde park edilen araçları belirli bir hizaya sokmak veya kişisel otoparklarınızı kendinize ait yöntemle kapatmak için otopark alanlarında veya araç park yerlerinde kullanılmak üzere üretilmiştir. Uygun fiyatıyla herkesin rahatlıkla erişebildiği kişisel bariyer kolay kurulumu ile hayatı oldukça kolaylaştırmaktadır. Otopark direği veya yatar bariyer direk olarak da adlandırılmaktadır. Açık veya kapalı bütün otoparklarda, bina girişlerinde, mağaza önlerinde ve araç park ihlalini önlemek amacı ile tüm mekanlarda uygulanan pratik bir üründür. Özellikle bina sakinleri arasında yaşanan park sorunları nedeniyle bu ürün tercih edilmektedir.

Yatar kalkar kilitli park bariyeri (kişisel bariyer) özellikleri

-Manuel olarak kullanılır.

-Güç kaynağı gerektirmez. 5mm çelikten imal edilen yere sabitleme flanşı mevcuttur.

-3 noktadan dübel ile yere sabitlemesi mevcuttur. Bariyer gövdesi 2mm çelikten imal edilmiştir.

-Elektrostatik toz fırın boyası ile imal edilmiştir.

-Standart olarak sarı – siyah renktedir.

-İsteğe göre renk çeşitlendirmesi yapılır.Bariyer üzerindeki şeritler reflektiftir. Gece ışığı yansıtarak görünürlüğü artırırlar.

-Asma kilit ile kolay şekilde kurulur veya kullanıma hazır hale getirilir.

Kilitli yatar park bariyeri montajı

Otopark demiri montajı, kilitli otopark bariyeri veya otopark demiri olarak halk arasında adlandırılan kişisel park bariyeri montajı oldukça kolaydır. Paket içerisinden çıkan 3 adet dübeli yere monte etmek yeterlidir. Anahtarlı kilidi sayesinde hemen kilitleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. Çevrenizden bulacağınız delici güçlü matkap ile yere mantajını yapabilirsiniz. Fiyatı oldukça uygun olan bu bariyerler kendiniz kolayca park yerinizi ayırt edebilirsiniz. Kollu bariyerlere nispeten daha energonomiktir. Ve de kişiseldir. Anahtarı olmayan kimsenin açması mümkün değildir. (Herhangi bir zorlama kapsamı dışında).

Fiyat bilgisi almak istiyorum.