Ardox Bariyer olarak garantili ve orjinal parçalarla otomatik kapı tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Bina ve site girişlerinde otomatik yana kayar kapı tamiri , fotoselli cam ve döner kapı tamiri ve bakımı , seksiyonel otomatik kapı tamiri , otomatik kepenk tamiri hizmetlerimiz orjinal yedek parça ve deneyimli personelimiz ile yapmaktayız.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


motorlu kayar kapı

Bir otomatik kayar kapı motoru tamiri, kapıyı açıp kapatmak için tasarlanmıştır. Otomatik kayar kapı motoru. Artık hastaneler, alışveriş merkezleri, ofisler ve hatta evlerde kapı otomasyonu talep edilmektedir. Odaya giren ve çıkan çok sayıda insanı barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Sürgülü kapıya uygun motor yoksa ve dikkatlice kaymazsa, sorun ve kaos yaratır. İnsanlar tuzağa düşecek ve odaya giremez veya çıkamazlar. Elektrikli kayar kapılar, kapıya yerleştirilmiş sensörleri kullanır.

Kapı Motoru Tamiri Hizmetlerimiz

Ardox Bariyer olarak garantili ve orjinal parçalarla otomatik kayar kapı motoru tamiri ve bakım hizmeti vermekteyiz. Bina ve site girişlerinde otomatik yana kayar kapı tamiri , fotoselli cam ve döner kapı tamiri ve bakımı , seksiyonel otomatik kapı tamiri , otomatik kepenk tamiri hizmetlerimiz orjinal yedek parça ve deneyimli personelimiz ile yapmaktayız. Ankara Merkez ve çevre ilçelere gezici servislerimiz vardır. Fiyat farkımız yoktur. Otomatik kapı tamir ve bakım garantilidir.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.