COVİD-19 Salgını sonrası tüm işyerleri kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, okullar, güvenlik gerektiren yerler, hastaneler, üniversite binalarında artık parmak izi ile okuma devri sona erdi. Salgının temas yoluyla hızla artması sonucu temassız geçiş sistemleri ve kartlı geçiş sistemine ilgi bir hayli arttı. Parmak izi ile okumanın son günlerde bazı uzmanlar tarafından riskli olduğu gündeme geldi. […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


COVİD-19 Salgını sonrası tüm işyerleri kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, okullar, güvenlik gerektiren yerler, hastaneler, üniversite binalarında artık parmak izi ile okuma devri sona erdi. Salgının temas yoluyla hızla artması sonucu temassız geçiş sistemleri ve kartlı geçiş sistemine ilgi bir hayli arttı.

Parmak izi ile okumanın son günlerde bazı uzmanlar tarafından riskli olduğu gündeme geldi. Fakat giriş ve çıkışlarda geçişlerin kontrol altına alınması bir yandan da devam etmektedir. Temassız geçişlerin bu bağlamda önem kazandığı son günlerde mesafemizi koruyalım. Temastan kaçınalım. Gerekirse toplu alanlarda termal kameralar ile denetim altına alalım.

Kartlı Geçiş Sistemi Kullanım Alanları

Hastaneler, üniversiteler, şantiyeler, fabrikalar, yazılım ofisleri, marketler, personelin yoğun olduğu yerler, okullar, havalimanları vb. birçok kurum ve kuruluşlar tercih etmektedir.

Herkesin bildiği gibi geçişleri kontrol altına almak için kullanılan sistemler ile personelin giriş ve çıkışlarını kayıt altına alıp raporlamalar sunmak hayli kolaydır.

Salgın sürecince mümkün mertebe parmak izi okuyucularını kullanmamamız gerekmektedir. Eğer mevcut sistemin aktarımı zorluk ve maddi yönden bizleri kısıtlayacaksa dezenfekte etmek koşuluyla günlük olarak temiz tutulması gerekmektedir.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.