Hidrolik Mantar Bariyer Fiyatları | Otopark Bariyeri ve Kollu Bariyer Sistemleri

Hidrolik Mantar Bariyer Fiyatları

Hidrolik mantar bariyerler park sorununun yoğun olarak yaşandığı ancak insan geçişinin de engellenmemesi gereken yerlerde kullanılmaktadır. Mukavemeti oldukça yüksektir. 2’li, 3’lü, 4’lü, 8’li olarak yerleştirilebilir. Grup halinde çalışmasının yanı sıra eş zamanlı olarakta stabil çalışmaktadır. Yüksek güvenlikli geçişlerde bir adım öne çıkmaktadır. Hidrolik mantar bariyer fiyatları diğer bariyerlerin aksine biraz fiyatı yüksektir. Kullanılacak sete göre […]
  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


hidrolik mantar bariyer

Hidrolik mantar bariyerler park sorununun yoğun olarak yaşandığı ancak insan geçişinin de engellenmemesi gereken yerlerde kullanılmaktadır. Mukavemeti oldukça yüksektir. 2’li, 3’lü, 4’lü, 8’li olarak yerleştirilebilir. Grup halinde çalışmasının yanı sıra eş zamanlı olarakta stabil çalışmaktadır. Yüksek güvenlikli geçişlerde bir adım öne çıkmaktadır. Hidrolik mantar bariyer fiyatları diğer bariyerlerin aksine biraz fiyatı yüksektir. Kullanılacak sete göre fiyat değişkenlik göstermektedir. Fiyat bilgisini aşağıda paylaştık. Fiyatından önce diğer mantar bariyerler çeşitleri itibariyle şu şekilde sıralanmaktadır.

Mantar Bariyer Çeşitleri

• Hidrolik Mantar Bariyer
• Pnömatik Mantar Bariyer
• Elektro-Mekanik Mantar Bariyer
• Manuel Mantar Bariyer
• Sabit Mantar Bariyer

Mantar bariyerler yüksek güvenlik gerektiren yerler için, 100 km. hızla gelen bir aracı içeriye sokmayacak ve çarpma sonucu çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde mantar bariyer çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çalışır. Mantar bariyerler mikroişlemcili kontrol paneliyle her türlü access geçiş kontrol sistemine uyumludur. (Buton Kontrol, Uzaktan Kumanda Sistemi, KGS Kart Okuyucular, OGS Otomatik Geçiş Sistemi, Plaka Tanıma Sistemi, v.b.) Yazlık bölgelerde şık görünümü ve estetik duruşu ile tercih sebebi olmaktadır. Bodrum Mantar Bariyer ve Muğla mantar bariyerler en çok tercih edilen lokasyonların başında gelmektedir. Kollu bariyer veya çubuk bariyer olarak geçen otopark bariyerinden ziyade site sakinleri mantar bariyeri tercih etmektedir. Tabiki de bakımı ve kontrolü diğer bariyerlerden biraz farklıdır. Bariyerlerin içerisindeki hidrolik kontrol ünitesi her sene kontrol edilip basınç değerlerinin gereken seviyede olup olmadığı çek edilmelidir.

Hidrolik mantar bariyer fiyatları gerek konumlandırılacağı yere göre gerekse set içeriğine göre değişmektedir.

Hidrolik Mantar Bariyer Set İçeriği

  • 2 adet Mantar Bariyer, Uzaktan Kontrol Paneli, Kontrol Panosu
  • Emniyet Fotosel/ loop sensör
  • Aksesuarlar Uzaktan kumanda, buton, KGS
  • Manuel Kullanım El krikosu (elektrik kesintilerine karşı)

Hidrolik mantar bariyer fiyatları set içeriğindeki mantar bariyer adedine göre fiyatı değişmektedir. Ortalama 1.000 €’ dan başlayan fiyatlar bariyer sayısı arttıkça 8.000 € ‘ a kadar artmaktadır. Fiyattaki bu artış mantar bariyer sayısının artmasından kaynaklanmaktadır.

Bilgi & Fiyat Edinmek İstiyorum