Ardox Bariyer olarak, müşterilerinin genel ihtiyacını karşılamak amacıyla her projeye uygun, istenilen ebat ve özelliklerde garaj kapısı işlerini yapmaktayız. Bahçe kapılarında, yazlıklarda, villalarda, konutlarda, sitelerde, rezidanslarda, garajlarda, depo ve ticari işletmelerdeki açıklıkları kapatmak ve istenildiği zaman araç geçişine olanak sağlamak üzere, isteğe göre çeşitli ölçülerde ve özelliklerde garaj kapısı, seksiyonel kapı üretimi yapılmaktadır. Ankara ve […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


ankara garaj kapısı

Ardox Bariyer olarak, müşterilerinin genel ihtiyacını karşılamak amacıyla her projeye uygun, istenilen ebat ve özelliklerde garaj kapısı işlerini yapmaktayız.

Bahçe kapılarında, yazlıklarda, villalarda, konutlarda, sitelerde, rezidanslarda, garajlarda, depo ve ticari işletmelerdeki açıklıkları kapatmak ve istenildiği zaman araç geçişine olanak sağlamak üzere, isteğe göre çeşitli ölçülerde ve özelliklerde garaj kapısı, seksiyonel kapı üretimi yapılmaktadır.

Ankara ve ilçeleri için garaj kapısı servisi ve garaj kapısı yedek parçaları, uzaktan kumanda, kapı yayı ve motor temin edebilirsiniz.

Garaj Kapısı fiyatlarını öğrenmek için veya sadece fiyat sormak için bile bizi rahatsız edebilrsiniz. Tüm teknoloji çözümlerimiz için ARDOX Teknoloji sayfasını da ziyaret edebilrsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.