Otomatik kepenk, Panjur, Ankara Fotoselli Kapı Tamiri, Senksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı 7/24 Acil Servis Bakım Onarım Personelimiz günün hangi saati olursa size yardımcı olacaklardır.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Fotoselli kapı arıza yaşadıysanız veya gün içinde bozulduysa yapmanız gereken ilk iş kumandanın pillerine bakmaktır. Eğer ki yine açılmazsa güç kaynağınızı kontrol ediniz. Şalter atıp atmadığını kontrol ettikten sonra yine çalışmazsa manuel kilidi kilitleyerek kapıyı kapatınız. Otomatik kepenk tamiri veya kapı tamiri servisi olarak bizi ararsanız, firmamızın uzman yetkili servisi size gerekli bilgilendirmeleri yaparak yardımcı olacaklardır.

Otomatik kepenk, Panjur, Ankara Fotoselli Kapı Tamiri, Senksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı 7/24 Acil Servis Bakım Onarım Personelimiz günün hangi saati olursa size yardımcı olacaklardır. Garantili yedek parça hizmeti konusunda da destek verecek olan ekibimiz ile en uygun fiyatı alabilirsiniz.

İşini bilen usta servis personelimiz ile fiyat ve detaylı bilgi konusunda yardım almak için iletişime geçebilirsiniz. Ankara kapı tamir hizmeti ile her zaman yanınızdayız. Ankara kapı tamir hizmeti ile her zaman yanınızdayız.

Ankara Fiber Optik Sonlandırma Hizmeti Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız..

Fiyat bilgisi almak istiyorum.