Bahçe giriş kapınızı, apartman kapınızı, bina girişinizi ve/veya yazlık bahçe kapınızı uzaktan kumandalı motor teknolojisi ile güvenli ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Dairesel açılır kapı motoru ile son derece güvenlik ve rahatlığı elde edebilrsiniz. Yolverici sistemi sarsıntısız ve sessiz çalışma sağlarken kişileri ve nesneleri koruyan engel algılama fonksiyonu güvenli bir his uyandırır. Kolay Kullanım Pratik ilave […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Bahçe giriş kapınızı, apartman kapınızı, bina girişinizi ve/veya yazlık bahçe kapınızı uzaktan kumandalı motor teknolojisi ile güvenli ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Dairesel açılır kapı motoru ile son derece güvenlik ve rahatlığı elde edebilrsiniz. Yolverici sistemi sarsıntısız ve sessiz çalışma sağlarken kişileri ve nesneleri koruyan engel algılama fonksiyonu güvenli bir his uyandırır.

Kolay Kullanım

Pratik ilave fonksiyonlar, sizin için rahatlığı güzel bir hale getirir. Kapınızı tarafınızdan belirlenen bir zamanda kapatan otomatik kapatma fonksiyonu veya kapıyı sadece yaya geçecek kadar kısmen açma olanağı. RotaMatic ve VersaMatic motorları pratik batarya veya opsiyonel güneş enerjisi paneliyle de temin edilebilir.

Dairesel Açılır Kapı Motoru Güvenliği

Opsiyonel olarak bir fotosel ile birlikte kullanımı da mevcuttur. Dairesel açılır kapı motoru modern, ince tasarımı ile bahçe kapınızın güzelliğini tamamlar. Fonksiyon ve güvenlik donanımı konusunda son derece üstündür.

Ürün Çeşitliliği

Kapı motoru konforlu bir yaşam sağlar. Sık sık açılma / kapanmaya dayanıklı özel motorlar kullanılır. Kapılar uzaktan kumanda ve araç tanıma sistemi ile açılıp kapatılabilir. Kapının ağırlığını ve hıza olan ihtiyacı kesinlikle karşılayan birçok motor alternatifi mevcuttur. En önemli özelliklerden biri olarak, uzun ömürleri vardır. Özel güvenlik sistemlerine ve otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Fiyat öğrenmek için tıklayınız.

Teknik destek ekibimiz aracılığyla mevcut kullandığınız sistemlerin bakım & onarım ve tadilat işlerinide yaptırabilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.