Bariyer, geçiş kontrol sistemlerinin vazgeçilmez ürünüdür. Hızlı ve endüstriyel tarzda olması ile dikkatleri üstüne çekmektedir.6 metreye kadar bariyer kolu uzunluğu ile eko ve pro modelleri ile karşınızda.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


kollu bariyer

Bariyer, araç ve yaya geçişlerini kontrol altında tutmak için tasarlanmış geçiş kontrol sistemidir. Yabancı araç geçişlerini engel olmak için en güvenilir güvenlik kontrol birimidir. Tanımlı bir kumanda ile rahatlıkla erişim sağlanabilir. 40 metreye kadar alıcı özelliğiyle rahat kullanım sunmaktadır.

Ürün Tanıtım Videomuz

Bariyerler, uygun bir fiyata daha güvenilir, yüksek performanslı ürün elde etmek için kalifiyeli personel eşliğinde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Bariyer kolunun hem yukarı hem de aşağı konumda hareket etmesine yardımcı olan sinüzoidal bir seviye sistemi aracılığıyla kaldıran bir tork motoru ile donatılmıştır. Elektromekanik ve hidrolik tahrik mekanizması, yoğun kullanımda sorunsuz operasyonlar için daha uygun hale getirir.

otomatik bariyer
Kollu bariyer sistemleri Ankara, kollu bariyer sistemleri, bft bariyer, Ankara bariyer fiyatları

Otopark Bariyer Modelleri

Uzun vadeli güvenilirlik, verimli çalışma ve dayanıklılık sunmak üzere tasarlanmıştır. Düzgün tutarlı bir çalışma (tek fazlı besleme) sağlayan entegre bir 3 fazlı inverter tahrikli motor ve şanzıman tahriki içerirler. Otomatik bariyerler, herhangi bir gereksinime uyacak şekilde programlanabilen bir Programlanabilir Mantık Denetleyicisi tarafından kontrol edilir.

Otopark bariyeri

Otopark bariyeri günümüzde en çok kullanılan geçiş kontrol sistemidir. Uzaktan kumanda veya bariyer kumandası ile açılıp kapanabilen kapanma süresi ayarlanabilme özelliği ile tercih edilmektedir. Diğer geçiş kontrol sistemleri ile entegreli olarak çalışabilmektedir. Plaka okuma sistemi, bariyer kumandası, hgs etiketi veya bir buton aracılığıyla entegreli çalışabilmektedir. Ayrıca ücretli otopark ile entegre edilebilmektedir. Otoparka girerken plakayı okuyan sistem içerde kaldığı süreyi hesaplayarak ücreti hesaplayabilmektedir.

Kollu bariyer

Kollu bariyer diğerlerinden ayıran en önemli özelliği tak çalıştır olmasıdır. Herhangi bir işleme gerek duymadan sadece fişe takılıp anında çalışmaya başlayabilir. Paket içeriğinde olan 2 adet bariyer kumandasına ek olarak isteğe bağlı kumanda sayısı çoğaltılabilmektedir. Yerleştirileceği yerin düz olması dikkat edilmesi gereken konudur.  Kol boyu 2 , 4 , 6 metre olarak standart olup, kol boyuda isteğe bağlı olarak uzatılıp kısaltılabilmektedir. Ücretsiz keşif ekibimiz yerinizin fizibiletisini yaptıktan sonra aynı gün içinde montajı yapmaktadır. 2 yıl garantili ayrıca 10 yıl parça tedarik garantisi ile de avantajlı bir üründür. Pro, eko, çit gibi modelleri olan fiyat performans açısından harika bir üründür. Pro paket içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel tarzda üretilen yerli Ardox ürünü sizlere ömür boyu kullanım olanağı sağlarken istediğiniz zaman ayarlarının yapılabilmesini sağlamaktadır. Fotosel ile geçiş yaparken kapanmasını engelleyebilirsiniz.

Mantar Bariyer

Terörle Mücadele Serisi K12 standardına göre çarpma testine tabi tutulur, yani 50 km / s hızla hareket eden 6,8 tonluk bir kamyonun araç tecavüzüne dayanabilirler. Güçlendirilmiş yapısı, ağır darbe yüküne karşı olağanüstü güç sağlar. Hidrolik tahrikli piston, dikey harekete izin verir. Hassas alanların güvenliği için hidrolik geri çekilebilir darbeye dayanıklı baba bariyer. Entegre hidrolik cihazlı kompakt model. Tahliye durumunda otomatik düşme için elektro valf (ELV). Kişisel anahtar ile kolay bırakma sistemi. Toplu taşıma yönetimi için trafik ışığı (isteğe bağlı)

Fiyat bilgisi almak istiyorum.