Otopark bariyeri ve bariyer sistemleri güvenlik için kullanılan en önemli araçlardandır. Gerek site girişlerinde, işletme yönetimlerinde; gerekse otoparklarda araç giriş çıkışlarını denetlemek için kullanılır. Görevlinin bilgisi dahilinde olmadan zorlama bir kuvvetle açılamaz. Bariyer kumandası yardımıyla bahsi geçen görevli geçişlerin onayını veya reddini verir. İşletmenizin, sitenizin veya otoparkınızın geçişlerini kontrol etmek için bariyer sistemleri , kollu […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


otomatik bariyer

Otopark bariyeri ve bariyer sistemleri güvenlik için kullanılan en önemli araçlardandır. Gerek site girişlerinde, işletme yönetimlerinde; gerekse otoparklarda araç giriş çıkışlarını denetlemek için kullanılır. Görevlinin bilgisi dahilinde olmadan zorlama bir kuvvetle açılamaz. Bariyer kumandası yardımıyla bahsi geçen görevli geçişlerin onayını veya reddini verir.

İşletmenizin, sitenizin veya otoparkınızın geçişlerini kontrol etmek için bariyer sistemleri , kollu bariyer sistemleri elzemdir. Ayrıca bariyer sistemleri herhangi bir müdahaleyle aşılamayacak olduğundan görevlinin onayı olmaksızın açılmayacaktır. Bu da olası güvenlik problemlerini bariyer sistemleri aracılığıyla engelleyecektir.

Bariyer , bariyer sistemleri , kollu bariyer , otomatik bariyer sistemleri üzerine çalışan uzman kadromuzla gününde temin ve kurulum ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Ardox Bariyer’lerini zaman kontrolü ile istediğiniz zamanda açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik olası bir yangın, deprem veya bir afetle karşılaşılması durumunda otomatik olarak serbest geçiş sağlanır. Araç geçişi gerçekleştiğinde ise bariyer kolu kapama işlemine devam eder.

Bariyer , kollu bariyer , bariyer sistemleri , otomatik bariyer kurulumlarında uzman ekibimizle çalışıyoruz. Bariyer sistemleri projenizi hayata geçirmek bizim için de oldukça önemlidir.

Kollu bariyer modelleriyle EKO bariyer , PRO bariyer , çit bariyer , plaka okuma sistemi bariyeri ile istediğiniz model ve kol boyuyla hizmete hazırız.

Bariyer kumandası ve bariyer sistemleri üzerine uzman teknik kadro ile her zaman hizmetinizdeyiz. Otopark bariyer sistemleri konusunda çalışıyoruz.

Ankara’da ve bütün Türkiye’de sektörün öncü bariyer sistemleri firması olmak için çalışıyoruz.Bariyer fiyatları, kollu bariyer fiyatları, otomatik bariyer fiyatları, mantar bariyer fiyatları hakkında teklif almak için bu linke göz atın.

Daha fazla bilgi için Ardox.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın.

ÖNCEKİ YAZISONRAKİ YAZI

Bilgi & Fiyat Edinmek İstiyorum