Bariyer sistemleri konusunda ilke edindiğimiz en yeni teknoloji ve sağlamlık prensibini gün geçtikçe artırarak devam ediyoruz. Yeni çıkardığımız kollu bariyer ile sağlamlık konusunda 1. Sırada yer alıyoruz. Şuan için 3 modelimizin bulunduğu mağazamızda önümüzdeki dönemlerde model sayısını çoğaltarak bariyer sistemleri sektöründe farklılık oluşturma peşindeyiz. ARDOX EKO , ARDOX PRO ve ARDOX ÇİFT KOLLU Bariyer modellerimiz […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Ankara kollu bariyer

Bariyer sistemleri konusunda ilke edindiğimiz en yeni teknoloji ve sağlamlık prensibini gün geçtikçe artırarak devam ediyoruz. Yeni çıkardığımız kollu bariyer ile sağlamlık konusunda 1. Sırada yer alıyoruz. Şuan için 3 modelimizin bulunduğu mağazamızda önümüzdeki dönemlerde model sayısını çoğaltarak bariyer sistemleri sektöründe farklılık oluşturma peşindeyiz. ARDOX EKO , ARDOX PRO ve ARDOX ÇİFT KOLLU Bariyer modellerimiz şimdiden Ankara nın en çok satan kollu bariyer modelleri arasına girdi bile. Kollu bariyer ve kollu bariyer sistemleri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bariyer sistemleri ve kollu bariyer sistemleri ile geçişlerinizi kontrol altına alabilir. Giriş ve çıkışları belirli bir yerden yönetebilir. Sitenize veya apartmanınıza veya holdinge istemediğiniz kişi ve araçların girişini engelleyebilirsiniz. HGS etiketi veya OGS HGS Sistemiyle entegre edip ekstra etiket yapıştırmadan kollu bariyer sistemini entegre edebilirsiniz. Bariyer kumandası ile de kollu bariyer sistemini aktif edebilirsiniz. HGS etiketi satışları ve bariyer kumandsı satışlarıyla da destek verdiğimiz Ardox Bariyer Ürünlerini siz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sınırsız sayıda geçiş yapabileceğiniz personel ihtiyacını yarı yarıya indirebilirsiniz. Bariyer Kumandası fiyatları için tıklayınız…

Bariyer sistemleri fiyatları ?

Fiyatlar kullanılacak olan bariyer modeli ve bariyer kolunun uzunluğuna göre değişir.
PRO ARDOX kollu bariyer modeli için fiyat öğren...
EKO ARDOX kollu bariyer modeli için fiyat öğren…
ÇİFT KOLLU ARDOX kollu bariyer modeli için fiyat öğren…

HGS & OGS bariyer ile geçişleriniz artık daha hızlı ve güvenilir. Etiketiniz kollu bariyer e yaklaşınca otomatik olarak okuyucu paneller tarafından okunup kollu bariyeri aktif etmektedir. Fotosel yardımıyla geçişiniz bittikten sonra otomatik olarak geri kapanmaktadır.
Kollu bariyer modellerimiz son derece stabil çalışmaktadır. Günlük 10000+ geçiş için rahatlıkla kullanılabilen bariyerimiz son derece energonomiktir.
Kollu bariyer fiyatlarını öğrenmek ve diğer tüm geçiş kontrol ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kollu bariyer ve bariyer kumandası için ayrıca fiyat öğrenebilirsiniz.

Diğer Ardox Teknoloji Ürün ve Fırsatlarından haberdar olmak için https:ardox.com.tr sitesini ziyaret ediniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.