Müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi yüksek güvenlikli bariyer sistemleri çözümleri ve çarpışma dereceli bariyer sistemleri sağlamak için kurulmuş bir teknoloji firmasıyız. Geçtiğimiz 15 yılda, Bariyer Sistemlerinin %80 i firmamız tarafından yapıldı. Ardox Bariyer Sistemleri olarak mühendislik, tasarım, çizimler, imalat ve montaj, özel kontroller ve elektronik, kurulum, test, devreye alma ve bakım hizmeti sağlıyoruz. Ürünlerimiz arasında kollu […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


kollu bariyer sistemleri

Müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi yüksek güvenlikli bariyer sistemleri çözümleri ve çarpışma dereceli bariyer sistemleri sağlamak için kurulmuş bir teknoloji firmasıyız. Geçtiğimiz 15 yılda, Bariyer Sistemlerinin %80 i firmamız tarafından yapıldı.

Ardox Bariyer Sistemleri olarak mühendislik, tasarım, çizimler, imalat ve montaj, özel kontroller ve elektronik, kurulum, test, devreye alma ve bakım hizmeti sağlıyoruz. Ürünlerimiz arasında kollu bariyer sistemleri , mantar bariyer sistemleri, road blocker, mantar bariyer sistemleri ve daha birçok bariyer çeşidi mevduttur. hızlı bariyerler, kalabalık koruma bariyerleri, su yolu erişim kontrol bariyerleri gibi kullanımı fazla ürünleriz de mevcuttur.

Bariyer Sistemleri Entegre Cihazları

İstenildiği yerde, bariyerler özel kontrolleri alarmlar, kablosuz uzaktan kumandalar, kart okuyucular, sesli ve görsel alarmlar, trafik sinyalleri, güvenlik algılama cihazları, PLC’ler, aşırı hız tespiti, yanlış yol tespiti, RFID etiketi aktivasyonu, tetik döngüleri, UPS yedek gücü, güneş enerjisi şarjı ile entegre edebilir ve güvenlik çözümünün bir parçası olarak diğer sistemler ve cihazlarla çalıştırılabilir. Genellikle, teslimat sürecini hızlandırmak için kendi teknik kadromuz montajı ve bakım onarım işlerini üstlenmektedir.

Önemli araştırma ve ürün geliştirme çalışmaları tamamlanmıştır ve devam etmektedir. Malzemelerin, bağlantıların ve bileşenlerin kapsamlı laboratuvar testleri de tamamlanmıştır. Elektronik parçaların, aktüatörlerin, parçaların, bağlantıların ve bağlantı elemanlarının testi tamamlandı. Ankara Bariyer sistemleri sertifikaları ile birlikte road blocker gibi çarpışma testlerinin önemli olduğu alanlarda başarı ile geçmiştir.

Ardox Ankara Bariyer Sistmeleri kaynak ve metal işleri, kontroller ve alarmlar, elektronik, güç sistemleri, programlama, üretim ve kurulum konularında uzmandır. Şirketimiz 2002 yılında kuruldu. Ürünlerimizin doğrudan üreticisiyiz. Kurulumdan sonra ürünlere desteğimiz devam etmektedir.

Ankara Bariyer Sistemleri Genel Bakış

Misyonumuz, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi engeller ve güvenlik ürünleri sağlamak için uygun maliyetli bir yaklaşım kullanarak yüksek güvenlikli çözümler sunmaktır.

Ankara Bariyer Sistemleri müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılayan benzersiz yeteneklere sahip sağlam fiziksel engeller sağlar. Yüksek güvenlikli bariyer sistemlerimiz çevre güvenliği uygulamalarında kullanılmaktadır; araç erişim kontrolü için; kritik altyapıyı ve tesisleri korumak; su yolları boyunca girişi kontrol etmek.

Terörle mücadele çözümleri sağlamak; personeli ve askerleri korumak; ve mermi etkilerini durdurmak için. Ankara Bariyer Sistemleri, büyük durma kabiliyetlerine sahip çarpışma dereceli bariyerler sağlar. Çalışmalarımız test, Ar-Ge, mühendislik, tasarım, gönderim işleri, imalat, dünya çapında nakliye, kurulum ve bakımı içerir. Hem devlet kurumlarının hem de ticari son kullanıcıların desteklenmesi için özel gereklilikleri karşılayan benzersiz çözümler geliştirilmiştir.

Bariyer Sistemleri Tasarımı

Ürünler için tasarım, mühendislik ve test dahil olmak üzere ürünlerinin üreticisi ve sahibidir. Son 15 yılda, ürünleri geliştirmek ve geliştirmek için kapsamlı Ar-Ge ve testler tamamlanmıştır. Ürün yeteneklerini, materyallerini, bağlantılarını ve diğer özellikleri geliştirmek ve geliştirmek için 30’dan fazla bağımsız, üçüncü taraf çarpışma testi tamamlandı. Mühendislik, tasarım, çizimler, bariyer özellikleri, ürün verileri, bakım planları ve diğer gönderimler şirket içinde tamamlanır.

Bariyer Sistemleri fabrikasyon, montaj ve test tesislerine sahiptir. İmalat ve işleme için ekipman ve makineler şirket içindedir. Nitelikli işlemlerde kaynak, talaşlı imalat, çelik ve alüminyum CNC hassas kesim, montaj, terbiye ve boya ve yükleme sağlamak için kullanılır.

Dış kaynak kullanımı için kilit tedarikçiler ve taşeronlarla güçlü ilişkiler geliştirilmiştir. Anahtar tedarikçiler ham çelik, alüminyum, kablolar, yaylar, aktüatörler, elektronik parçalar, hidrolik parçalar, özel çelik bileşenler, konektörler, sıcak daldırma galvanizleme ve diğer malzeme ve hizmetleri sağlar. Barrier Sistemi’nin tedarikçileri ve taşeronları dahil olmak üzere ekibi hem deneyimli hem de yeteneklidir.

Bariyer Sistemleri Kullanım Alanları

Bariyer Sistemleri, bariyer sistemleri için elektronik ve kontrol panelleri tasarlar ve monte eder. Bu şirket içi yetenek, denetimleri ve elektronik aksamları her bir Müşteri için sahaya özgü ihtiyaç ve gereksinimleri karşılayacak şekilde özelleştirmemizi sağlar. Yazılım, operasyonel mantık ve programlanabilir mantık kontrol cihazı Barrier Sistemleri tarafından yapılandırılmıştır ve Müşteri tarafından istenildiği şekilde değiştirilebilir. Bu, yazılımı, elektroniği ve kontrolleri bariyerlerin mekanik fonksiyonları ve işlemleriyle entegre edebilme yeteneği, kesintisiz verimli bir üretim süreci haline getiren önemli bir özelliktir.

Bariyer Sistemleri, elektronik, alarm ve kontrol ile ilgili olarak Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çok sayıda seçenek sunar. Bunlar arasında trafik sinyalleri, yanıp sönen uyarı lambaları, sesli alarmlar, görsel alarmlar, güvenlik döngüsü dedektörleri ve tetik döngüleri, kızılötesi ışık dedektörleri, araç otomatik etkinleştirme etiketleri, açılma ve geri çekme düğmeleri, kablosuz uzaktan kumandalar, kontrol panellerinde çeşitli gösterge ışıkları, kart okuyucular, radar ve yanlış şekilde araç algılama, kamera sistemleri, dış müdahale alarmları ve diğer cihazlar.

Bariyer Sistemleri Fiyatları

Engellerin montajı, Bariyer Sistemleri veya yerel bir yüklenici tarafından tamamlanabilir. Ürünlerimiz çizimleri ve teknik özellikleri içeren kurulum talimatlarını içerir. Bariyer sistemleri, montaj maliyetlerini ve süresini azaltan, modüler bileşenler olarak önceden üretilmiştir. Bariyer Sistemleri, başka bir yüklenici bariyeri kurarken kurulum desteği ve yapılandırma yardımı sağlar.

Bariyer Sistemlerini kurulduktan sonra, tüm fonksiyonların, kontrollerin, ışıkların, alarmların ve bariyerin diğer yönlerinin kabul edildiğini doğrulamak için Müşteri ile birlikte bir işletmeye alma ve test planı tamamlar. Her bariyerde bakım planları sağlanmıştır. Bariyer Sistemleri periyodik bakımı yapabilir veya bakımı gerçekleştirmeleri için yerel kişileri eğitebilir. Tesisimize ziyaretler, çeşitli demo bariyerleri kurmak, fabrika testlerini gözlemlemek, üretim tesisini gezmek veya başka nedenlerden dolayı ziyaretler düzenlenebilir.

Bariyer Sistemleri, Müşteri ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılayan benzersiz yeteneklere sahip sağlam bariyer sistemleri sağlama konusunda geniş deneyime sahiptir. Ürünler kanıtlandı. Bariyer Sistemleri, zamanında ve bütçeye uygun kaliteli ürünler sunmayı taahhüt eder.

Kamera Sistemleri Fiyatları için tıklayınız..

Fiyat bilgisi almak istiyorum.