Kollu bariyer, mantar bariyer, zincir bariyer, road blocker bariyer, kişisel otopark bariyeri gibi sıkça duyduğumuz kelimelere açıklık getirdik.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


bariyer nedir

Bariyer : Bariyer nedir kelime anlamı olarak ”Engel” anlamına gelmektedir. Bariyer bir çok yerde kullanılmak üzere bir kaç çeşide ayrılmış engel araçlarıdır.

Kollu Bariyer Nedir ?

Kollu Bariyer : Kollu bariyer L şekline benzeyen bariyer modelidir.
Ülkemizde kullanımı en yaygın olan bariyer çeşitlerindendir. Açılır kapanır kollu ile araç trafiğini kontrol altına almak için tasarlanmış bariyer çeşididir. En yaygın kullanım alanları şöyledir: Okullar, Devlet Daireleri , Şirketler , Fabrikalar , Kişisel Ev , Siteler ve en çok Alış Veriş Merkezlerinde otopark bariyeri olarak tercih edilmektedir.

Mantar Bariyer

Mantar Bariyer : Mantar bariyer bildiğimiz mantarlara benzeyen mantar modelidir. Yerin altına montajı yapılır ve hidrolik sistemi ile yüzeye çıkar. Silindir şeklinde ki bariyer modelidir.araç geçişlerini engellemek ( durdurmak ) anlamında kollu bariyer sistemlerine göre daha dayanıklı ve güvenli bir sistemdir. Yüksek güvenlik gerektiren alanlarda araç giriş çıkışını kontrol altına alan sistemdir. Yabancı bir araçları geçişinde güvenli bir engel olarak güvenliği sağlar. En yaygın kullanım alanları şöyledir : Alış Veriş Merkezi , Sokak ve Caddeler , Kamusal Alanlar , Devlet Dairelerinde Hidrolik mantar bariyer giriş ve çıkış kontrollerinde güvenliği sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Road Blocker Bariyer Nedir ?

Road Blocker : Road blocker diğer isimleri ile ( yol kesici , yol engelleyici ) yolun uzunluğuna göre istenilen boyutlarda üretilir. özel çelikler kullanılarak üretilen bu bariyer en güvenilir bariyer çeşitlerindendir.Aynı mantar bariyerde olduğu gibi yer altına montajı yapılır ve hidrolik sistemi ile açılır kapanır. Üst düzey güvenli araç giriş , çıkış kontrolünü sağlar. Üretiminde kullanılan parçaların hepsi yüksek hızda gelen araçların ve ağır yüklü araçların çarpmalarına karşı dayanıklı olması amacı ile üretilmiştir.
Bu bariyerin en yaygın kullanım alanları söyledir : Askeri ve Emniyet , Kamu Kurum ve Kuruluşları , Konsolosluklar, Banka , Fabrika , giriş ve çıkış kontrollerinde güvenliği sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Şerit Bariyer Nedir ?

Şerit Bariyer: Şerit Bariyer Avm gibi ziyaretçi sayısının yoğun olduğu yerlerde tercih edilir. Kişilerin giriş ve çıkış yaparken kolaylık yaşaması belirli bir düzene girmesi için kullanılan bariyer sistemidir. Taşıması kolay ve yer değiştirme imkanı ile istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Son derece ergonomik yapısı ile sizlere kolaylık sağlar.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.