Bariyer sistemleri veya kollu bariyer sistemleri geçiş kontroller sistemlerinde oldukça etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Gerek HGS & OGS cihazı ile entegre edilebilir gerek kartlı geçiş sistemi ile entegre edilebilir. Araç geçişlerinde kolaylığı sağlamak ve geçişleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapmak için olmazsa olmazdır. Araç kollu bariyerin önüne geldiği zaman HGS & OGS etiketi sayesinde […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


kollu bariyer

Bariyer sistemleri veya kollu bariyer sistemleri geçiş kontroller sistemlerinde oldukça etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Gerek HGS & OGS cihazı ile entegre edilebilir gerek kartlı geçiş sistemi ile entegre edilebilir.

Araç geçişlerinde kolaylığı sağlamak ve geçişleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapmak için olmazsa olmazdır. Araç kollu bariyerin önüne geldiği zaman HGS & OGS etiketi sayesinde sistem devreye girip aracın geçişine izin vermektedir.

Bariyer sistemleri ile geçiş kontrolleri güvende tutmak artık çok kolay. 1 günde kurulumu yapılan bariyer ile ertesi gün ister buton yardımıyla ister etiket ister Bariyer kumandası ile geçiş yapabilirsiniz. PRO, EKO, ÇİT ve ÇİFT Kollu bariyer modelleri ile size uygun olan bariyer sistemini tercih edebilrsiniz. İletişim ile fiyatlar hakkında bilgi alabilrsiniz.

Araç geçişlerini durdurmak veya kontrol altına almak amacıyla güvenlik ve geçiş kontrol ürünleri olan bariyerler şık görüntüsü ile sizlere sunulmaktadır. Ankara , İstanbul , İzmir gibi kalabalık olan illerde yaşayan müşterilerimiz özel araçlarının güvenli olmasını ve düzenli park yapılmasını istemektedir. Bariyer sistemleri modelleri arasında birçok farklı amaca hizmet eden çeşit bulunmaktadır. Otomatik park bariyeri , manuel park bariyeri vb. Askeri yerlerde, yüksek güvenlik gerektiren yerlerde veya apartman girişlerimizde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bariyer Sistemleri Fiyatları

Kollu bariyer büyük şehirlerin vazgeçilmez ürünüdür. Otoparklarda bilet verme makinası ile de entegre edilebilir. Apartmanlarda kumanda ile giriş yapılabilir. Kollu bariyer fiyatı ve bariyer sistemleri fiyatları hakkında müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Farklı bariyer kolu ölçüleri ile istediğiniz gibi montaj yapabiliriz. En sağlıklı bariyer kol uzunluğu en fazla 6 metredir. Bariyer sistemleri , kumandalı bariyer , otomatik bariyer sistemleri gibi sistemler genel olarak kollu bariyer sistemleri olarak adlandırılmaktadır.

Mantar Bariyer: Hidrolik mantar bariyer , sabit mantar bariyer veya manuel mantar bariyer gibi çeşitleri olan yol babaları olarakta adlandırılmaktadır.

Otopark Bariyerleri : Otopark girişlerinde araçların bilet almasıyla geçiş izni veren bariyerlerdir. Otopark sisteminin önüne gelen araç plaka tanıma sistemi ile yazılım sayesinde biletini alarak otoparka giriş yapabilir. Çıkışta ise ücret hesaplanarak bariyerden çıkışını yapmaktadır. Otopark sistemleri istenildiği takdirde plaka tanıma sistemi, kart okuyucu, uzaktan kumanda veya buton ile entegre edilerek çalışılabilir.

Kapan Bariyer : Tek yönde yapılmış dişli tırnaklardan geçiş izni veren bariyerler istenildiği takdirde motorlu veya manuel olarak ayarlanabilir. Bariyer sistemleri bünyemizde imalat ve montajını gerçekleştirdiğimiz bariyerler ile rahatlıkla geçişleri kontrol altında tutabilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.