Bariyer imalatı konusunda yerli ve endüstriyel tarzda ürettiğimiz kollu bariyer ve bariyer sistemleri ürünleri ile sizleri uzun yıllar götürecektir.

 • Teslimat Bilgisi
 • Teknik Destek 
 • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


bariyer imalatı

Bariyer imalatı yerli üretimin önem kazandığı bu son günlerde, güvenlik önleminin orta ve yüksek derecede gerektiği yerlerde oldukça fazla önem arz etmektedir. Yaya ve insan geçişinin yoğun ve kontrollü şekilde sağlanması için gereken bir güvenlik sistemidir. Özellikle şirketlerin ve/veya devlet kurumlarının personellerinin araç ve yaya geçişini kontrol altında tutmak için başvurduğu yoldur.

Bariyer Sistemleri Nedir ?

Hemzemin geçitlerde, otopark girişlerinde, bahçe girişlerinde, otoyol geçişlerinde kara yolu güvenliğini ve yer güvenliğini sağlamak için kullanılan açılır kapanır engellerin kullanıldığı sistemlere denir. Araçların geçişlerinde son günlerde plaka tanıma sistemi veya bilinen adıyla pts oldukça tercih edilmektedir. Teknolojiye artık her alanda ayak uydurmak gerektiğini düşünen site sakinleri veya şirket sahipleri bu bağlamda tercihlerini göstermektedir.

Bariyer İmalatı

Bariyer imalatı günlük yaşamda karşılaşılan güvenlik sorunlarına çözüm üretmek amacıyla farklı tipte bariyerler ile önlemler sunmaktayız. Her amaca uygun olarak imal ettiğimiz bariyer sistemleri, sokaklar ve caddelerde mantar bariyer ve yaya bariyerleri, alışveriş merkezleri, bina giriş kapıları ve otoparklar gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Bariyer imalatı konusunda ürettiklerimiz:

 • Güvenlik Bariyeri
 • Yol Bariyeri
 • Mantar Bariyer
 • Otopark Bariyeri
 • Kaldırım Bariyeri
 • Krom Bariyer
 • Pirinç Bariyer
 • Halat Bariyer
 • Kollu Bariyer

Bariyer İmalatı Fiyatları

Kollu Bariyer Sistemleri fiyatları uygulanacak olan mekana, bariyerin kalitesine, malzemenin cinsine ve uygulama çeşidine göre değişiklik gösterir. Diğer bariyer imalatları konusunda da aynı şekilde mekanın durumuna göre de ürünün belirlenmesi gerekir.

Ankara Bariyer Firmaları

Ankara Bariyer firmalarına internet üzerinden arama yaparak en çok yorum ve puan alan kaliteli firmaları tercih etmenizi öneririz. Kullanıcıların yorumlara bu gibi sistemlerde oldukça değerlidir. Onların verdiği yorumlar ile fiyat teklifinizi almanız gerekirse yerinde keşif imkanın ile ekipleri bulunduğunuz lokasyona çağırmanızı öneririz. Keşif ekibi isteğinize bağlı bariyer sistemini size sunacak ve fiyat teklifini hazırlayacaktır. Size fiyat – performans açısından uygun gelen en iyi firma ile işinizi yürütmenizi teklif ederiz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.