Otopark bariyeri veya kollu bariyer fiyatları çok çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterebilir. Bariyerin konumlandırılacağı yer kullanılacak olan kontrol ünitesi veya plaka tanıma sistemi ile entegre olup olmayacağı gibi etkenler vardır. Fiyat performans açısından tabikide apartman tipi veya şirket tipi Ardox Pro Bariyer veya Ardox Eko Bariyer çoğunlukla müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Fiyatlar 150 TL’ den […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


bariyer fiyatları

Otopark bariyeri veya kollu bariyer fiyatları çok çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterebilir. Bariyerin konumlandırılacağı yer kullanılacak olan kontrol ünitesi veya plaka tanıma sistemi ile entegre olup olmayacağı gibi etkenler vardır. Fiyat performans açısından tabikide apartman tipi veya şirket tipi Ardox Pro Bariyer veya Ardox Eko Bariyer çoğunlukla müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Fiyatlar 150 TL’ den başlıyor ve kol uzunluğu, bariyerin çeşidine göre, entegre olacak sisteme göre değişkenlik gösteriyor. Paket içeriğinde 2 adet standart olarak otopark kumandası mevcut olup isteğe bağlı olarak sayısı artırılabilir.

Bariyer Fiyatları

Ardox olarak kollu bariyer, çit bariyer, kişisel otopark bariyeri ve diğer bariyer ekipmanları konusunda ürün tedariği veriyoruz.

Kollu Bariyer Fiyatları

Kollu bariyer, otopark bariyeri, çubuk bariyeri ve uzaktan kumandalı site girişi bariyeri olarakta nitelendirilen bariyerin fiyatı 2 metre ila 6 metre arasında kol boyuna değişmektedir. Başlangıç fiyatı 650 € + KDV olup bu fiyat 850 € + KDV ye kadar artmaktadır.

bariyer fiyatları
bariyer fiyatları, kollu bariyer fiyatları

Kişisel Park Bariyeri Fiyatları

Kişisel otopark bariyeri diğer adıyla kilitlenebilir otopark bariyeri olarak geçen u tipi bariyer, anahtar ve kilidi ile beraber adet fiyatı 100 TL +KDV’ dir.

kişisel park bariyeri
kişisel park bariyeri

Çit Bariyer Fiyatları

Kollu çit bariyer 13.500 TL + Kdv olarak stoklarımızda mevcut olup fabrikamızda üretimi dilediğiniz ölçülerde devam etmektedir.

çit bariyer fiyatları
çit bariyer, site girişi otopark bariyeri, kollu bariyer

Piyasada bulunan diğer marka bariyerlere ek olarak 10 yıl parça tedariği garantisi ve 2 yıl teknik garantisi mevcuttur. Kurulumu aynı gün içinde yapılıp kumandaları teslim edilir. Sadece elektrik olması yeterlidir. Endüstriyel tarzda olduğu için günlük 10.000 açılıp kapanma sayısı ile diğer bariyerlerden öne çıkmaktadır. Hızlı bariyer olarak geçmesi sektörde kendini belli etmektedir. Bariyer paket içeriklerinde 2 adet bariyer kumandası mevcuttur.

Lider ürünümüz Ardox kollu bariyer ürün tanıtım videosu için tıklayınız.

Ardox kollu bariyer teknik özellikleri.

Fiyatlar hakkında bilgi almak yaptırmaya karar vermediyseniz bile sadece teknik bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Projeleriniz için [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.