Ankara Bariyer Sistemleri olarak geçiş kontrol sistemleri ve güvenlik alanında üretmiş olduğumuz bariyer modelleri ve çeşitleri ile sizlere hizmet veriyoruz.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


bariyer ankara

Ardox Bariyer Ankara ve çevre illere vermiş olduğu bariyer sistemleri ve geçiş kontrol sistemleri hizmetleri ile sizlere yerli ve endüstriyel tarzda ürün modelleri sunmaktadır. Otopark bariyerlerinden bazıları araçların geçişine engel olmak için bazıları ise yaya ve hayvan geçişlerine engel olmak için kullanılır. Çit bariyerler insan geçişine engel olurken diğer bariyerler yabancı araç geçişlerine engel olur. Sokak veya cadde gibi açık otoparklarda ise kişisel park bariyeri tercih edilir.

Kollu Park Bariyeri

Kollu park bariyeri veya otopark bariyeri olarak bilinen ortalama 3-6 metre arasında değişen kol boyu ile yabancı araçların site veya belirlenen yere girişine engel olmaktadır. Gelin şimdi de üretmiş olduğumuz yerli, hızlı ve endüstriyel tarzda üretimini yaptığımız Ardox Pro bariyerin tanıtım videosunu izliyelim. Sonrasında ise teknik detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Ankara Bariyer Sistemleri ve Otopark Bariyeri Kollu Bariyer Modeli (PRO)

Görmüş olduğunuz videodaki PRO modelimizdir. Geçişlerin yoğun olduğu yerlerde sıklıkla terci edilmektedir. Kuru kontak olarak kartlı geçiş sistemleri, plaka tanıma sistemleri, ücretli otopark sistemleri ile de entegre olabilmektedir.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.