Bariyer Ankara | Otopark Bariyeri ve Kollu Bariyer Sistemleri

Bariyer Ankara

Otomatik bariyer, zincir bariyer, kişisel otopark bariyeri veya otopark bariyeri gibi bariyerlerin hepsi aynı amaca hizmet eder. Bazıları araçların geçişine engel olmak için bazıları ise yaya ve hayvan geçişlerine engel olmak için kullanılır. Çit bariyerler insan geçişine engel olurken diğer bariyerler yabancı araç geçişlerine engel olur. Sokak veya cadde gibi açık otoparklarda ise kişisel park […]
  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Otomatik bariyer, zincir bariyer, kişisel otopark bariyeri veya otopark bariyeri gibi bariyerlerin hepsi aynı amaca hizmet eder. Bazıları araçların geçişine engel olmak için bazıları ise yaya ve hayvan geçişlerine engel olmak için kullanılır. Çit bariyerler insan geçişine engel olurken diğer bariyerler yabancı araç geçişlerine engel olur. Sokak veya cadde gibi açık otoparklarda ise kişisel park bariyeri tercih edilir.

Kişisel Park Bariyeri Fiyatları

Kişisel park bariyeri adet fiyatı 99 TL. Toplu alımlarda indirim uygulanabildiği gibi kolay kurulum ile anında kullanabilirsiniz. Manuel kilit sistemi sayesinde kimse açamaz. Otoparkınıza kimse yanaşamaz. Park bariyerleri ile orta derecede güvenliği sağlayabilirsiniz.

Zincir Bariyer

Ankara zincir bariyerleri ile sizde haneninizi korumaya alın. Otomatik Zincir bariyerler ile araçtan inmeden kumanda ile açılıp kapanmasını sağlayın. Uzun alanlarda hem fiyat avantajı hem de performans sağlar.

Ankara otomatik bariyerleri ile her geçiş kontrol ünitesine entegre edilebilen sistem sayesinde rahat kullanım sağlayabilirsiniz.Kartlı geçiş sistemi, buton, uzaktan kumanda ile bariyerinizi kullanabilirsiniz. Otomatik bariyerleri Türkiye’nin heryerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Otomatik Bariyer Fiyatları

Otomatik bariyer fiyatları istediğiniz pakete göre değişiklik göstermektedir. Eko Bariyer, Pro Bariyer, Çit Bariyer paketleri hakkında detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Muğla, Kırıkkale, Ankara, İstanbul, Kırşehir, Antalya, Balıkesir, Dubai bölgesindeki kullanılan PRO bariyerler yaklaşık olarak 10 seneyi devirdi. Siz de uzun yıllar boyuca sorun istemiyorsanız tercih edebilirsiniz. 2 yıl ürün garantisi. 10 yıl Parça tedariği garantisi ile sizlere hizmet veriyoruz.

ÖNCEKİ YAZISONRAKİ YAZI

Bilgi & Fiyat Edinmek İstiyorum