Oturduğunuz yeri havadar gösteren ve güvenliği tam anlamıyla sağlayan olan bahçe kapılarıdır. Süre sınırının istenildiği gibi koyulduğu, otomatik olarak açılıp kapanan veya sürgülü olarak kullanılan bahçe kapıları modelden modele değişiklik göstermektedir. Bahçe kapısı Ankara ve bahçe kapısı Ankara fiyatları en çok merak edilen konuların başında geliyor. Bunun başlıca sebepleri arasında araç park yerlerinin az olması […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Bahçe Kapısı Ankara

Oturduğunuz yeri havadar gösteren ve güvenliği tam anlamıyla sağlayan olan bahçe kapılarıdır. Süre sınırının istenildiği gibi koyulduğu, otomatik olarak açılıp kapanan veya sürgülü olarak kullanılan bahçe kapıları modelden modele değişiklik göstermektedir. Bahçe kapısı Ankara ve bahçe kapısı Ankara fiyatları en çok merak edilen konuların başında geliyor. Bunun başlıca sebepleri arasında araç park yerlerinin az olması ve güvenlik önlemlerinin az olmasından kayanaklanmaktadır.

Otomatik bahçe kapınızı yenilemek istiyorsanız veya mevcutta olan kapınıza motor taktırmak istiyorsanız ilk merak ettiğiniz şey otomatik bahçe kapımız için hangi motoru tercih etmeliyiz? Her sektörde olduğu gibi motorlu kayar kapı modellerinde de birden fazla seçenek vardır. Teknik ekibimizin yıllardır bu işin içinde olmasından dolayı hangi motorun ne zaman sıkıntı vereceğini, hangi koşullarda sorun yaşanacağını artık ezbere biliyorlar. Sektörde eski olmamızın en önemli artılarından birisi de budur.

İstenilen mekanın boyutu ve kapı modeli fiyatta farklılık gösterecektir. Süslü kayar kapılardan tutun istediğiniz model kapıya uygulanabilir. Tasarımda yapacağınız farklılıkta fiyatta artmaya veya azalmaya sebep olacaktır. Otomatik bahçe kapısında entegre olarak kumanda ile veya kartla giriş çıkış yapılabilmektedir. Hgs&Ogs sistemine de entegre edilebilen kapı bunlara göre fiyatta farklılıklara sebep olacaktır. Plaka tanıma sistemi ile de çalışabilen sistem

Orjinal bahçe kapısı fiyatını öğrenmek için yerinde keşif ekibimizle irtibata geçmenizi öneririz. Yana kayar kapı veya otomatik katlanır bahçe kapısı ücrette çeşitlilik oluşturacaktır. Otomatik yanakayar bahçe kapısı Ankara fiyatları avantajıyla keşif ekibimizi yanınıza çağırabilirsiniz.

Bahçe Kapısı Ankara Modelleri

İki farklı bahçe kapısı modeli vardır. Bunlardan birincisi yana kayar bahçe kapısı bir diğeri ise dairesel açılır bahçe kapısıdır. Ferforje, ahşap veya alüminyum olarak tercih edebileceğiniz gibi sadece bahçe kapısının otomatik motorunu da taktırabilirsiniz.

Bahçe Kapısı Alırken Dikkat Edilecekler

İlk olarak bahçe kapısının güvenliği gelmektedir. Otomatik sistem veya manuel sistem kilitler kullanabilirsiniz. Nerede kullanılacak ve bahçe kapısı için gerekli alan var mıdır yok mudur bunlar önemli konulardır. Görsellik konusunda ise ister ferforje ister ise kale şeklinde tercih edebilieceğiniz görsel modeller vardır. Önemli olan nokta kapıyı yaptırdıktan sonra içinize sinmesi ve kullanım kolaylığı sağlamış olmasıdır. Bahçe kapısının girişine yaptıracağınız kameranın da konumu oldukça önemlidir. Anlaşmalı olduğumuz Kamera & Güvenlik firmasını arayıp teklif alabilir. Fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Bahçe kapısı Ankara fiyatları ve çevre illerde alacağınız uygun fiyat avantajıyla sizleri bekliyor. Diğer geçiş kontrol sistemleri çözümlerimiz için teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.