Ankara Şehir Hastanesi Otopark Bariyeri | Otopark Bariyeri ve Kollu Bariyer Sistemleri

Ankara Şehir Hastanesi Otopark Bariyeri

Türkiye’nin bariyeri Ardox Bariyer şimdi de şehrin en gözde ve geçişlerin en çok olduğu yer olan Ankara Bilkent Şehir Hastanesinin bariyerlerinin montajını geçtiğimiz günlerde yaptı. Bu gururu bize yaşatan ve bariyerlerin üretiminde büyük rol oynayan Aktüel Turnikeye teşekkür ederiz. Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye servis hizmeti verdiğimiz otopark bariyeri, kollu bariyer ve bariyer sistemleri […]
  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


bariyer sistemleri ankara

Türkiye’nin bariyeri Ardox Bariyer şimdi de şehrin en gözde ve geçişlerin en çok olduğu yer olan Ankara Bilkent Şehir Hastanesinin bariyerlerinin montajını geçtiğimiz günlerde yaptı. Bu gururu bize yaşatan ve bariyerlerin üretiminde büyük rol oynayan Aktüel Turnikeye teşekkür ederiz. Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye servis hizmeti verdiğimiz otopark bariyeri, kollu bariyer ve bariyer sistemleri modelleriyle binanıza hava katıyoruz. Güvenliğini üst düzeye çıkarıyoruz. İşte kurulumun olduğu şehir hastanesinden resimler.

Bilgi & Fiyat Edinmek İstiyorum