Ankara Şehir Hastaneleri geçiş kontrol sistemleri Ardox Kollu Bariyer markasından yana oldu. Şık görünümü ve endüstriyel tarzdaki yapısı ile…

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


bariyer sistemleri ankara

Türkiye’nin bariyeri Ardox Bariyer şimdi de şehrin en gözde ve geçişlerin en çok olduğu yer olan Ankara Şehir Hastanesi otopark bariyeri montajını geçtiğimiz günlerde yaptı. Bu gururu bize yaşatan ve bariyerlerin üretiminde büyük rol oynayan Aktüel Turnikeye teşekkür ederiz. Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye servis hizmeti verdiğimiz otopark bariyeri, kollu bariyer ve bariyer sistemleri modelleriyle binanıza güvenlik sistemleri alanında katma değer katıyoruz. İşte Ardox Pro Bariyer montaj sonrası görüntüler.

Bilgi & Fiyat Edinmek İstiyorum