Ankara otopark bariyeri konusunda şehir içinde verdiğimiz ücretsiz yerinde keşif ile en hızlı servisi sunmak için çalışıyoruz. Gün içinde gezici ekibimiz ile kollu bariyer ve otopark bariyeri konusunda ihtiyacınız olan teknik destek ve yedek parça konusunda yardımcı oluyoruz. Otopark bariyeri ile beraber yanında verdiğimiz 2 adet bariyer kumandası, flaşör ve destek çatalı ekipmanları ücretsiz olarak […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


kollu bariyer

Ankara otopark bariyeri konusunda şehir içinde verdiğimiz ücretsiz yerinde keşif ile en hızlı servisi sunmak için çalışıyoruz. Gün içinde gezici ekibimiz ile kollu bariyer ve otopark bariyeri konusunda ihtiyacınız olan teknik destek ve yedek parça konusunda yardımcı oluyoruz. Otopark bariyeri ile beraber yanında verdiğimiz 2 adet bariyer kumandası, flaşör ve destek çatalı ekipmanları ücretsiz olarak sizlerin oluyor.

Endüstriyel ve hızlı bariyer konusunda en iyisini sunduğumuz bariyer ile birlişkte diğer hizmetleri de siz müşterilerimize sunuyoruz.

Ankara kepenk sistemi, Ankara otomatik kepenk, Ankara otopark bariyeri ve Ankara şerit bariyer kelimelerinde bölgede en çok tercih edilen Ardox Bariyer olarak geçişlerinizi kontrol altına alıyoruz. Sadece Ankara değil Bodrum, İzmir, İstanbul’ da bulunan bayilerimizle beraber ağımızı giderek genişletiyoruz.

Günlük geçiş sayısının 10.000 rakamını geçtiği çoğu yerde henüz teknik servise gitmemiş olmamız büyük bir avantaj sunmaktadır.

Ankara Otopark Bariyeri

Ankara’nın ilçelerine vermiş olduğumuz hizmet ile en iyisini veriyoruz. Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana. Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle otopark bariyeri. İl genelinde ücretsiz yerinde keşif hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Çit bariyer, pro bariyer, eko bariyer, kollu bariyer, otomatik bariyer ve plaka tanıma sistemi ile geçiş kontrol sistemleri adına bulabilceğiniz herşey mevcuttur.

Ankara genelinde verdiğimiz hızlı teslimat otopark kumandaları ve bariyer kumandaları ile de sizleri mağdur etmiyoruz. İster bariyerler için ister bahçe kapısı motorları için bariyer kumandası temini yapılmaktadır.

Bariyer fiyatları sizin istemiş olduğunuz model ve kulllanım amacına göre değişiklik gösterebilmektedir. Kumanda sayısı ekstra özellik gibi opsiyoneller fiyatlarda değişmelere neden olacaktır.

Yurtdışına vermiş olduğumuz bariyer hizmetini artık yurtiçinde de sağlıyoruz. Ankara şehir hastaneleri, Ego genel müdürlüğü gibi güçlü referanslarımız bulunmaktadır.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.